معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قم طی سخنانی با اشاره به اهداف کاری این کارگروه اظهار کرد: رونق بخشی به تولید و اشتغال دو راهبرد مهمی است که کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به دنبال تحقق آن می باشد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قم که در سالن امام جواد(ع) استانداری برگزار شد طی سخنانی با اشاره به اهداف کاری این کارگروه اظهار کرد: رونق بخشی به تولید و اشتغال دو راهبرد مهمی است که کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به دنبال تحقق آن می باشد.

وی این دو هدف را رویکرد اصلی دولت، مطالبه مهم مقام معظم رهبری و خواسته مردم عنوان و خاطرنشان کرد: رسیدن به این هدف بزرگ، نیازمند تلاش و همدلی همگانی است.

مهرداد غضنفری امرایی با اشاره به اقدامات مثبت صورت گرفته در زمینه رونق کسب و کار و رفع موانع تولید گفت: به وضع موجود قانع نبوده و برای نیل به وضع مطلوب و مورد رضایت مردم و سرمایه گذاران تلاش می کنیم.

پرداخت 380 میلیارد تومان تسهیلات به بخش صنعت و کشاورزی استان قم

وی با ارائه گزارشی از آمار تسهیلات پرداختی از محل اعتبارات خاص تسهیل و رونق تولید و سایر منابع بیان داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون در مجموع 380 میلیارد تومان تسهیلات به بخش صنعت و کشاورزی استان قم پرداخت شده است و ما به دنبال تک رقمی شدن رتبه استان در این بخش هستیم.

معاون استاندار قم با تقدیر از همکاری بانک های دست اندرکار اعطای تسهیلات رونق تولید، از ارزیابی عملکرد بانک ها در این زمینه خبر داد و گفت: انتظار ما این است که بانک های استان، با سرعت و جدیت بیشتری روند بررسی و پرداخت تسهیلات معرفی شده را انجام دهند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج