مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی رسانه گستر کریمه(س)گفت: اعضای هیات مدیره تیم فوتسال خبرنگاران استان قم برای مدت دو سال معرفی شدند

مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی رسانه گستر کریمه(س) در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج از قم با اشاره به اینکه اعضای هیات مدیره تیم فوتسال خبرنگاران استان قم برای مدت دوسال معرفی شدند افزود: موسسه فرهنگی ورزشی رسانه گستر کریمه(س) خدمات رسانی به خبرنگاران استان قم را یکی از مهمترین وظایف خود می داند و همواره در تلاش بوده است تا این وظیفه مهم را به بهترین وجه انجام دهد.

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین فعالیت های موسسه در زمینه ورزشی بوده است، بیان کرد: در این راستا این موسسه، برنامه های خوبی در سال های اخیر اجرا کرده است و برگزاری سه مسابقه دوستانه فوتسال بین تیم های خبرنگاران استان و تیم هنرمندان کشور و یاران علی دایی از مهمترین برنامه های ورزشی موسسه فرهنگی ورزشی رسانه گستر کریمه(س) بوده است.

رسول خادم با اشاره به برگزاری مسابقات فوتسال جام رسانه در دهه مبارکه فجر ، تصریح کرد: این مسابقات که سومین دوره آن توسط موسسه در حال برگزاری است زمینه خوبی برای تشکیل تیم فوتسال خبرنگاران بوده است و به امید خدا تمرینات منسجم تیم فوتسال رسانه استان قم بعد از این مسابقات شکل خواهد گرفت.

مسابقات فوتسال جام رسانه-قم

وی با اشاره به انتخاب اعضا هیئت مدیره تیم فوتسال رسانه استان قم، تصریح کرد: پس از بررسی های بسیار زیاد و تبادل نظر با کارشناسان و به منظور شکلگیری منسجم تیم فوتسال رسانه استان قم هیئت مدیره پنج نفره این تیم انتخاب و نخستین جلسه خود را نیز برگزار کردند.

مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی رسانه گستر کریمه(س) گفت: آقایان رضا ملکی، مهدی حلوایی، ابراهیم پازوکی وعلیرضا شابرم و اینجانب به عنوان اعضا هیئت مدیره تیم فوتسال رسانه استان قم انتخاب شدند و نخستین جلسه خود را به منظور انتخاب مدیر تیم فوتسال رسانه استان قم برگزار کردند.

مدیر تیم فوتسال رسانه استان قم انتخاب شد

خادم با اشاره به انتخاب آقای علیرضا شابرم به عنوان مدیر تیم فوتسال رسانه استان قم تصریح کرد: طبق نظر هیئت مدیره تیم،انتخاب کادر فنی برای تیم فوتسال رسانه استان قم یکی از اولیت های مهم مدیر تیم خواهد بود و برنامه ریزی لازم برای انجام تمرینات منظم تیم صورت خواهد گرفت.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج