استاندار قم در سفر به بخش خلجستان گفت: این انقلاب متعلق به مردم بوده و مسوولان باید در راستای خواسته های ایشان حرکت کنند.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، استاندار قم در سفر به بخش خلجستان طی سخنانی با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی با پشتوانه مردم اظهار داشت: این انقلاب متعلق به مردم بوده و مسوولان باید در راستای خواسته های ایشان حرکت کنند.

وی با اشاره به خدمات زیرساختی ارائه شده به روستاییان و بخش ها طی 40 ساله انقلاب اسلامی افزود: بخش های استان قم نیز از این قائده مستثنی نبوده و مسوولان ادوار مختلف برای حل مشکلات مردم تلاش نموده اند.

سید مهدی صادقی در ادامه لوله کشی خط گاز و دسترسی آب به مناطق مختلف بخش خلجستان را از برنامه های دولت یازدهم و دوازدهم عنوان و اضافه کرد: امیدواریم با همت مسوولین بتوانیم هرچه سریعتر برخورداری مردم این مناطق از این نعمات را فراهم سازیم.

اشتغال روستاییان از برنامه های دولت تدبیر و امید است

وی تخصیص 40 میلیارد ریال برای اشتغال روستاییان بخش خلجستان را از دیگر برنامه های دولت تدبیر و امید در استان قم عنوان و اضافه کرد: دولت با جدیت پیگیر بحث اشتغال مردم عزیز می باشد و از طرح های اشتغالزا حمایت می کنیم.

استاندارقم

استاندار قم در ادامه بحث انتقال آب از سرشاخه های دز را مورد توجه قرار داد و با اشاره به هزینه های بالای انتقال آب گفت: با وجود تلاش های صورت گرفته همچنان با مشکلات کم آبی در استان قم روبرو هستیم.

وی کشاورزی را مهمترین بخش جهت صرفه جوبی در مصرف آب عنوان و تصریح کرد: تغییر الگوی کشت و استفاده از شیوه های نوین آبیاری بایستی در دستور کار باشد و مسئولین جهت آگاهی بخشی به مردم و ارائه تسهیلات اهتمام لازم را داشته باشند.

بازدید از خط تغذیه گاز در مجاورت شهر جعفریه، بازدید از پروژه گازرسانی داخل روستاهای مسیر حرکت در دهستان قاهان، بازدید از پروژه آبرسانی مجتمع سه روستای بنابر، جمیزقان و قاهان و حضور در جمع صمیمی مردم روستای مهرزمین بخش خلجستان از برنامه های این سفر بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج