مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم گفت: توسعه ورزش محلات، فضای سالم و با نشاطی با محوریت مسجد را برای جوانان فراهم می‌کند و شهرداری نیز با جدیت این رویکرد را دنبال خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم در آئین بهره‌برداری از مجموعه ورزشی مسجد‌محور در مسجد محمد رسول الله (ص) در بلوار شهید کریمی ، گفت: در راستای گسترش ورزش همگانی با محوریت مسجد، ایجاد مجموعه ورزشی در محلات قم سال گذشته به تصویب رسید که امروز شاهد بهره برداری از این پروژه هستیم.

وی با اشاره به برنامه‌های این سازمان برای تجهیز امکانات مساجد، گفت: با توجه به اینکه مساجد محل تمرکز جمعیت در محلات و همچنین مورد اقبال بسیاری از جوانان است به‌همین منظور برنامه‌هایی را برای تجهیز آن‌ها به امکانات برای جذب بیشتر و حضور بیشتر جوانان در آن‌ها پیش‌بینی کرده‌ایم.

مجید رفیعی افزود: توسعه ورزش محلات، فضای سالم و با نشاطی با محوریت مسجد را برای جوانان فراهم می‌کند و شهرداری نیز با جدیت این رویکرد را دنبال خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: مجموعه‌های ورزشی مسجد محور سال جدید به بیش از 25 مجموعه خواهد رسید که اقدامات شورای اسلامی شهر و شهرداری در بسترسازی برای توسعه زیر ساخت‌های مجموعه‌های مسجد محور انجام گرفته است و امیدوارم این امر در سال 96 خصوصاً در زمینه ایجاد مجموعه‌های ورزشی تداوم داشته باشد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج