سرپرستی منطقه 6 بانک شهر گفت: بانک شهر رتبه اول فناوری در بین بانک های کشور را کسب نمود.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، سرپرستی منطقه 6 کشور در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: بانک شهر شامل 10 منطقه یک حوزه و هر منطقه شامل چندین استان می باشد که سرپرستی منطقه 6 شامل استانهای قم، مرکزی،سمنان و لرستان می باشد.

وی افزود : سرمایه بانک شهر در ابتدا 4 هزار میلیارد تومان بود که در سال جاری این میزان به 16 هزار میلیارد تومان رسیده استو به زودی و در صورت دریافت مجوزهای لازم این میزان سرمایه به 20 هزار میلیارد تومان خواهد رسید.

احمد کمری بیان داشت: هم اکنون 280 شعبه و تعدادی گیشه در سطح کشور داریم و 350 دستگاه پیشخوان شهر نت در سراسر کشور استقرار کردیم.

وی اظهار داشت: در استان قم خط یک متروی قم با مشارکت بانک شهر در حال انجام است و در حال مذاکره برای انعقاد قرارداد برای خط دو آن نیز هستیم همچنین بانک شهر حامی پروژه های عمرانی در کشور است.

سرپرستی منطقه 6 گفت: با حمایت های بانک شهر خط 7 متروی تهران افتتاح شد و بزرگراه امام علی در تهران نیز به بهره برداری رسید.

بانک شهر رتبه نخست فناوری

کمری با اشاره به اینکه بانک شهر رتبه اول فناوری در بین بانک های کشور را کسب نمود، خاطر نشان کرد: ما برای استفاده و جمع آوری پول های خرد مرد طرح کارت شهروند را ارائه نمودیم که در طی آن 18 نوع خدمت توسط این کارت از قبیل پرداخت کرایه اتوبوس، تاکسی و... ارائه می شود.

وی با اشاره به ورود این با نک به عرصه فرهنگی اظهار داشت: بانک شهر با حمایت های خود از چاپ و نشر کتاب باعث شد که در خیلی از استان هایی که نمایشگاه های کتاب رونق چندانی ندارند ،با استقبال انبوه مواجه شوند.

صراف الکترونیکی ایده ای جدید و نوآورانه از بانک شهر است

سرپرستی منطقه 6 قم با اشاره به اینکه صراف الکترونیکی ایده ای جدید و نوآورانه از بانک شهر است اظهار داشت:برای اولین بار این ایده در کشور اجرا می شود وطی آن توریست های خارجی در هنگام ورود به کشور به میزان دلخواه خود ارز در بانک شهر گذاشته و در مقابل آن یک کارت ویژه صراف دریافت می کنند تا ارز سپرده شده آنان را به پول ایرانی تبدیل و پس از پایان مدت اقامت خود در کشور، با مراجعه به بانک شهر و پس دادن کارت مابقی پول خود را به ارز دلخواه دریافت می کنندکه این طرح برای اولین بار در کشور توسط بانک شهر اجرا و در مبادی ورودی کشور و شهرهای توریستی مستقر شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج