موج
کدخبر : ۳۷۹۲۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379253

حسین قدیمی خبر داد:

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل از جمع آوری 126 مرکز استخراج رمز ارز غیرمجاز در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، حسین قدیمی ، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل با اشاره به اینکه تاکنون 126 مرکز استخراج رمز ارز غیرمجاز با هزار و 429 دستگاه جمع آوری شده است گفت: با این اقدام 4 میلیون کیلووات ساعت صرفه حویی انرژی انجام شده و ۳.۲ مگاوات توان مصرفی شبکه کاهش پیدا کرده و در اقدام فراگیر امروز نیز 12 اکیپ با 30 نفر به جمع آوری مراکز غیرمجاز استخراج رمز ارز خواهند پرداخت.

وی با بیان اینکه حدود 90 درصد از میزان تعدیل معابر مصوب شرکت توانیر برای استان اردبیل اجرایی شده عنوان کرد: امروز نیز 51 نیروی عملیاتی، معابر شهری و بین شهری و فضاهای سبز را با هدف مدیریت مصرف برق تعدیل خواهند کرد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل افزود: برای عبور موفق از پیک تابستان 1400 و حداقل اعمال مدیریت اضطراری بار،نیازمند همکاری کل مشترکان استان هستیم.

قدیمی گفت: ششمین اقدام فراگیر با محوریت عبور از پیک تابستان 1400 و با حضور 34 اکیپ و 110 نیروی عملیاتی در سطح استان اردبیل نیز امروز در حال اجرا است.

وی اهداف این اقدام فراگیر را کاهش توان مصرفی روشنایی معابر، کاهش پیک،کاهش بار مصرفی شبکه و هم چنین افزایش هماهنگی بین اکیپ های عملیاتی برشمرد که در راستای فرهنگ سازی مدیریت مصرف، پیک سایی و عبور موفق از پیک تابستان 1400 می باشد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل ارزیابی آماده به کاری سامانه برق من و تست آماده به کاری ۶۶ مرکز حیاتی، حساس و مهم استان طی امروز را از دیگر اقدامات اجرایی ششمین اقدام فراگیر در سطح استان برشمرد و افزود: 5 اکیپ، آماده به کاری مولدهای اضطراری مراکز درمانی و بیمارستان ها در شهرستان های اردبیل ،پارس اباد ،بیله سوار ،گرمی و خلخال را تست کردند که خوشبختانه مولدهای اضطراری تمامی این مراکز بدون مشکل می باشند.

قدیمی با اعلام اینکه مصرف برق استان نسبت به سال گذشته 20 درصد افزایش یافته و به دلیل کاهش نزولات آسمانی حدود 3 الی 4 هزار مگاوات از نیروگاههای برق آبی کشور از مدار خارج شده است، از کلیه مشترکان استان خواست با 10 درصد صرفه جویی مصرف برق این شرکت را در تامین برق پایدار یاری کنند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها