موج
کدخبر : ۳۷۳۰۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373069

رضا شیرین زاده خبر داد:

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل از صدور 283 هزار برگ بارنامه به فعالان عرصه حمل و نقل و رانندگان استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رضا شیرین زاده ، معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل با اشاره به صدور 283 هزار برگ بارنامه گفت: سال گذشته با تلاش فعالان عرصه حمل و نقل و رانندگان سخت کوش 4 میلیون تن کالا در استان جابجا شد.

وی فعالیت ۸۷ شرکت حمل و نقل کالا با بیش از 12 هزار و 933 دستگاه ناوگان باری را در استان اردبیل یادآور شد و تصریح کرد: ۱۱ هزارو 784 راننده در بخش حمل و نقل کالای استان فعالیت می‌کنند.

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری استان اردبیل از توزیع بیش از 80 هزار حلقه لاستیک به نرخ دولتی و سهمیه‌ای در بین رانندگان استان خبر داد و افزود: با بیان اینکه توزیع لاستیک ناوگان‌های درون شهری و برون شهری به صورت نرم افزاری و تحت وب انجام شده و حواله‌های صادره نیز برحسب کارکرد ناوگان به صورت سیستمی صادر می‌شود.

شیرین زاده گفت: رانندگان استان جهت دریافت لاستیک ناوگان باری برون شهری بر اساس کارکرد و پیمایش می‌توانند با در دست داشتن اسناد مالکیت خود در مرکز استان به انجمن صنفی رانندگان کالا مراجعه کنند.

وی با قدردانی از فعالیت ها و تلاش های شبانه روزی رانندگان و فعالان عرصه حمل ونقل استان خاطرنشان کرد: وضعیت حمل ونقل بار و کالا در استان کاملا عادی و روان است.

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری استان اردبیل گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا کلیه اقدامات لازم و شیوه نامه های بهداشتی به شرکت های حمل ونقل کالا و مسافر ابلاغ شده و فاصله گذاری اجتماعی نیز رعایت می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها