موج
کدخبر : ۳۳۶۰۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336008

روح‌الله خدارحیمی:

مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: بانک کشاورزی در کنار تولیدکنندگان برای تحقق شعار جهش تولید در کنار تولیدکنندگان خواهد بود و از این رو سرمایه‌گذاران نگرانی از بابت تامین منابع مالی نداشته باشند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، روح‌الله خدارحیمی مدیرعامل بانک کشاورزی بعد از ظهر امروز در آیین کلنگ زنی واحد‌های گلخانه‌ای در شهرستان پارس‌آباد اظهار داشت: یکی از راهکارهای مهم و در عین حال آسان برای توسعه و مدرن سازی حوزه کشاورزی در مناطق مختلف کشور ایجاد و راه‌اندازی واحد ها و شهرک های بزرگ گلخانه‌ای است.

وی ایجاد شهرک‌های کشاورزی را در تحقق شعار جهش تولید موثر دانست و افزود: با توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر رونق و جهش تولید باید تلاش کنیم تا با ایجاد و راه‌اندازی واحد‌ها و شهرک‌های کشاورزی به ویژه مجموعه‌های گلخانه‌ای ما نیز نقشی در تحقق شعار سال داشته باشیم.

خدارحیمی با بیان اینکه در خصوص حمایت از سرمایه گذاران هیچ نگرانی وجود ندارد تصریح کرد: تمامی سرمایه گذاران باید به این نکته توجه داشته باشند که نباید از تامین منابع مالی و اعتبارات لازم نگرانی وجود داشته باشند و بانک کشاورزی برای تحقق شعار جهش تولید حمایت‌های لازم را از سرمایه گذاران و فعالان حوزه کشاورزی انجام خواهد داد.

مدیرعامل بانک کشاورزی با تاکید بر پشتیبانی مالی از طرح‌ها و واحدهای تولیدی حوزه کشاورزی بیان کرد: با وجود محدودیت‌های مالی سال گذشته بانک کشاورزی توانست با حمایت و پشتیبانی‌های مالی لازم ۱ هزار و ۳۰۰ هکتار شهرک گلخانه‌ای مدرن به گلخانه‌های کشور اضافه کرد که امیدواریم با تداوم و استمرار این حمایت‌ها شاهد افزایش بیش از پیش این مراکز تولیدی باشیم.

وی با اشاره به اینکه مغان قطب کشاورزی کشور است اظهار کرد: منطقه مغان با ظرفیت‌ها و پتانسیل‌هایی که دارد قطب کشاورزی کشور و استان اردبیل است و در این راستا بانک کشاورزی در راستای توسعه کشاورزی در این منطقه اهتمام جدی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها