موج
کدخبر : ۳۳۵۶۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335648

مهدی رحیمی نسب:

رئیس دادگستری شهرستان سرعین گفت: در سال‌های اخیر با تغییر مدیریت در شرکت توسعه گردشگری استان اردبیل و استفاده از توان نیروی جوان، متعهد و با انگیزه در راس امور خود شاهد پیگیری منظم و مستمر جهت حل و فصل مشکلات حقوقی، قضایی و اداری این شرکت در راستای توسعه گردشگری بوده‌ایم.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، مهدی رحیمی نسب رئیس دادگستری شهرستان سرعین در نشست با مسئولان شرکت توسعه گردشگری استان با اشاره به ظرفیت موجود در شهرستان سرعین برای توسعه گردشگری و ایجاد اشتغال اظهار کرد: در سال‌های اخیر با تغییر مدیریت در شرکت توسعه گردشگری استان اردبیل و استفاده از توان نیروی جوان، متعهد و با انگیزه در راس امور خود شاهد پیگیری منظم و مستمر جهت حل و فصل مشکلات حقوقی، قضایی و اداری این شرکت در راستای توسعه گردشگری بوده‌ایم.

وی ادامه داد: تعامل و همکاری موثر شرکت توسعه گردشگری با سایر دستگاه‌ها و ادارات و پیگیری مجدانه مشکلات موجود در این حوزه از سوی مدیریت این شرکت در سال‌های اخیر سبب حل و فصل پرونده‌های موجود و معوق در شرکت توسعه گردشگری شده است.

رحیمی نسب تصریح کرد: همچنین یکی دیگر از اقدامات موثر و قابل ستایش شرکت توسعه گردشگری استان اردبیل در سالهای اخیر بازگشت به کار نیروهای تعدیل شده بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها