موج
کدخبر : ۳۳۳۴۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333440

ارژنگ عزیزی:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: برای فراهم سازی زمینه برای تحقق شعار جهش تولید با تلاش دستگاه‌های اجرایی مربوطه رفع مشکلات اقتصادی واحدهای تولیدی استان اردبیل در دستور است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، ارژنگ عزیزی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل  امروز در جلسه کارگروه استانی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید واحدهای تولید بخش کشاورزی اظهار داشت: استان اردبیل به ویژه منطقه مغان واقع در شمال استان جایگاه‌ و نقش ویژه‌ای در بخش کشاورزی کشور دارد که باید اقدامات لازم عملیاتی شود.

وی با اشاره به ارائه تسهیلات بانکی افزود:‌ توجه ما در جلسات ستاد تسهیل باید این باشد که هر مقدار مطالبات بانک های عامل به موقع وصول شود به همان اندازه آنها منابع بیشتری برای تامین نقدینگی و حمایت از فعالان اقتصادی خواهند داشت.

عزیزی توسعه استان را در دستور کار دانست و تصریح کرد: توسعه و آبادانی مناطق مختلف استان طبق استعدادها و ظرفیت‌های موجود در دستور کار و اولویت قرار گرفته است و نهایتا چرخ سریع و به موقع منابع مالی بانک‌ها نیز به نفع توسعه اقتصادی استان خواهد بود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل از حل مشکلات واحدهای تولیدی استان خبر داد و بیان کرد: طی جلسات انجام شده امسال مشکلات ۱۳ طرح و واحد تولیدی در زیربخش‌های کشاورزی با حضور صاحبان آن‌ها و مدیران بانک‌های عامل و مسئولین ذیربط حل شده است.

وی کاهش بروکراسی اداری برای سرمایه گذاری را ضروری دانست و اظهار کرد: کاهش بروکراسی اداری برای سرمایه گذاری در مناطق مختلف استان ضروری است و باید تمامی دستگاه‌های اجرایی مربوطه به این موضوع مهم توجه جدی داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها