وحید فروهر:

رئیس ورزش و جوانان شهرستان نمین گفت: ویژه برنامه‌های هفته تربیت بدنی در نمین از ۲۶ مهرماه شروع شده و تا ۲ آبان ماه ادامه خواهد یافت.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، وحید فروهر رئیس ورزش و جوانان شهرستان نمین عنوان کرد: به منظور گرامیداشت هفته تربیت بدنی و آشتی هر چه بیشتر اقشار مختلف مردم با ورزش ۶۰ ویژه برنامه فرهنگی و ورزشی درنظر گرفته شده است.

به گفته وی ویژه برنامه‌های هفته تربیت بدنی در نمین از ۲۶ مهرماه شروع شده و تا ۲ آبان ماه ادامه خواهد یافت.

رئیس ورزش و جوانان شهرستان نمین تأکید کرد: هفته تربیت بدنی فرصت مناسبی را برای آشنایی بیشتر جامعه با ورزش و تبیین اهمیت توسعه آن فراهم کرده تا در کنار آن دستاوردها و عملکرد مجموعه ورزش و جوانان نیز اطلاع رسانی شود.

وی در ادامه تعداد برنامه‌های اجرا شده هفته تربیت بدنی در شهرستان نمین را با احتساب برنامه‌های مرتبط با امور جوانان، همایش‌ها و جشنواره‌های ورزشی بیش از ۱۰۰ مورد عنوان کرد.

رئیس ورزش و جوانان شهرستان نمین به تشریح برنامه های در نظر گرفته شده در هفته تربیت بدنی پرداخت و افزود: تجلیل از بازنشستگان ورزشی، قهرمانان و حامیان ورزش منطقه، برگزاری برنامه‌های مرتب ورزش صبحگاهی، تشکیل کمیته تخصصی ساماندهی جوانان و مسابقات کارکنان دولت از جمله برنامه‌های شاخص این هفته در نمین خواهد بود.

وی ادامه داد: برگزاری رقابت‌های کیک بوکسینگ استانی، فوتسال، تنیس، دارت، والیبال سه نفره و همایش پیاده روی از دیگر برنامه‌های گرامیداشت هفته تربیت بدنی در شهرستان نمین خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها