بهرام آقاخانی خبرداد:

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از اختصاص بیش از 13 میلیارد ریال برای زمین چمن طبیعی استادیوم شهید کلانتری در شهرستان پارس‌آباد خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل بهرام آقاخانی مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: بیش از 13 میلیارد ریال برای پروژه زمین چمن طبیعی استادیوم شهید کلانتری  در شهرستان پارس‌آباد اختصاص داده شده است.

وی ادامه داد:این پروژه در حال حاضر پیشرفت فیزیکی 90 درصدی داشته و براساس هدف‌گذاری‌های انجام شده در هفته تربیت بدنی امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با بیان اینکه از مساحت 9 هزار متر مربع این پروژه مقدار هفت هزار و 200 مترمربع وسعت زمین چمن استادیوم شهید کلانتری است، افزود: پیست دو ومیدانی استادیوم شهید کلانتری نیز در کنار زمین چمن بازسازی شده و برای فعالیت ورزشکاران این رشته ورزشی آماده‌سازی می‌شود.

توسعه و ترویج ورزش در استان از اولویت‌های مهم به شمارمی‌رود

آقاخانی گفت: توسعه و ترویج ورزش در استان از اولویت‌های مهم به شمارمی‌رود که برای تحقق این مهم نیازمند توسعه زیرساخت‌های ورزشی در استان هستیم و در این زمینه تلاش لازم انجام می‌شود.

وی از تکمیل پروژه‌های ورزشی در سطح استان اردبیل خبر داد و گفت: با هدف توسعه ورزش در سطح استان تلاش و جدیت بر این است تا با تخصیص اعتبارات مورد نیاز پروژه‌ها و طرح‌های ورزشی در سطح استان را به بهره‌برداری رسانده و توسعه فضای ورزشی را در منطقه شاهد باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها