معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی استان کمترین میزان تخلفات و تلفات را دارد و به فعالیت 59 شرکت مسافربری به صورت مداوم نظارت می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رضا شیرین زاده معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل افزود: از این میزان مسافر 431 هزارو 436 نفر توسط اتوبوس،98هزارو652 نفر مسافر با مینی بوس و 330هزارو724 نفر مسافر توسط ناوگان عمومی سواری به شهرهای مختلف جابجا شده اند.

وی با بیان اینکه ناوگان حمل و نقل عمومی استان اردبیل کمترین میزان تخلفات و تلفات را دارد تصریح کرد:به فعالیت 59 شرکت مسافربری به صورت مداوم نظارت می شود.

شیرین زاده تعداد ناوگان عمومی مسافری استان اردبیل را هزارو 180 دستگاه بیان کرد و افزود:از این میزان 571 دستگاه سواری،368 دستگاه اتوبوس و 241 دستگاه نیز مینی بوس است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: هموطنان عزیز و مسافران محترم می توانند هرگونه شکایات خود را از عملکرد شرکت های مسافربری از طریق سامانه های 1000141، شهراه و با مراجعه حضوری به دفتر ترمینال اعلام کنند.

وی با اشاره به اینکه شکایت های واصله در کمترین زمان در کمیسیون ماده 11 رسیدگی و با متخلفان به شدت برخورد می شود تصریح کرد:درجهت رفاه حال مسافران درقالب طرح تابستانی نظارت ویژه ای به قیمت بلیط ها ، کنترل فنی ناوگان عمومی،ارائه مناسب خدمات در مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی ، زمان دقیق حرکت اتوبوس ها و هم چنین سیستم سرمایشی آنها بطور مرتب انجام می شود.