مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: در حال حاضر 133 پروژه گردشگری در دستور کار قرار گرفته که با سفر ریاست جمهوری کلنگ‌زنی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، نادر فلاحی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل اظهار داشت: تکمیل 18 پروژه در دستور کار قرار گرفته که سه مورد مربوط به بخش خصوصی و مابقی مربوط به بخش دولتی است و برای این پروژه‌ها 6.5 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده و در حال تزریق است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: اجرای طرح مطالعاتی مناطق گردشگری استان در حال حاضر مبنای کار قرار گرفته است که برای استان اردبیل به عنوان یک اولویت اساسی و مهم مطرح است و می‌تواند برای استان اردبیل مثمرثمر باشد.

فلاحی اظهار کرد: در حال حاضر 133 پروژه گردشگری در دستور کار قرار گرفته که با سفر ریاست جمهوری کلنگ‌زنی می‌شود و در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته تا بتوانیم توسعه سرمایه‌گذاری را در استان رقم بزنیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت:  بیش از دو هزار جاذبه طبیعی، تاریخی، فرهنگی و مذهبی در این استان وجود دارد، تصریح کرد: گستره جاذبه‌ها با اقدامات صورت گرفته رو به رشد بوده و امروز اردبیل توانسته پاسخگوی تمامی سلایق گردشگری باشد.

وی تصریح کرد: سرمایه‌گذاری بخش خصوصی نیازمند حمایت همه‌جانبه است تا بتوانیم اهداف مورد نظر را در تحقق منویات مقام معظم رهبری تحقق بخشیده و در این زمینه موفق عمل کنیم که این موضوع مورد حمایت همه‌جانبه میراث فرهنگی استان اردبیل قرار دارد.