نائب رئیس هییت ستاد دیه استان اردبیل گفت: در حال حاضر 580 نفر محکوم مالی در زندان‌های استان اردبیل چشم انتظار یاری خیران هستند .

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل٬ یوسف خدادادی نائب رئیس هییت ستاد دیه استان اردبیل اظهار داشت: به همت ستاد دیه و خیران 39 زندانی جرائم غیرعمد در اردبیل آزاد شدند که تلاش خیران و ستاد دیه استان شایسته تقدیر و قدردانی است.

وی بیان کرد: امسال 179 زندانی جرائم غیرعمد با 18 میلیارد تومان محکومیت مالی آزادسازی شد که در این زمینه تلاش‌های انجام یافته شایسته تقدیر و قدردانی است و مهم‌ترین اولویت ما کاهش آسیب‌های اجتماعی است که باید در این زمینه از ظرفیت جشن گلریزان و این برنامه‌ها به نحو احسن استفاده شود.

نائب رئیس هییت ستاد دیه استان اردبیل بیان کرد: در حال حاضر زمینه آزادسازی 16 زندانی جرائم غیرعمد در استان فراهم شده و 5 میلیارد تومان برای آزادسازی زندانیان تخصیص یافته است که امیدواریم با مشارکت اصحاب قلم و رسانه مشارکت خیران و مردم استان اردبیل در امر آزادسازی زندانیان روز به روز افزایش یابد.

خدادادی تصریح کرد: در حال حاضر 580 نفر محکوم مالی در زندان‌های استان اردبیل چشم انتظار یاری خیران هستند و در گوشه زندان به سر می‌برند که بدون شک کمک مردم در امر آزادسازی زندانیان در امر شاد کردن دل خانواده زندانیانی که به دلیل مشکلات مالی چندین سال را در پشت میله‌های زندان به سر می‌برند بسیار حائز اهمیت است.

وی بیان کرد: سال گذشته 426 محکوم مالی با محکومیت مالی 80 میلیارد تومان آزادسازی شدند که در این زمینه اردبیل جزو استان‌های برتر کشور است و درصدد هستیم در این زمینه به طور شایسته ورود پیدا کرده و به تمامی اهداف خود در راستای آزادسازی زندانیان عمل کرده و مشکلات و موانع موجود را از سر راه برداریم.