موج

علی علایی:

فرماندار شهرستان پارس آباد با اعلام اینکه مدیران کم کار برکنار می شود، گفت: هر مسئول و مدیری که در خدمات رسانی به مردم کوتاهی کند باید جای خود را به شخص دیگری بدهند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علی علایی  در حاشیه مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در شهرستان پارس آباد مغان اظهار کرد: اینکه می گویند تعطیلی پرواز های فرودگاه پارس آباد مغان را  به بهانه جایگاه سوخت رسانی بوده آن را  قبول ندارم زیرا که این مشکل قبلا هم بوده و هیچ تاثیری بر تعطیلی فرودگاه نداشت.

وی افزود:خبرنگاران باید در هر جا مشکلی دیدند و برای اصلاح جامعه با دید مثبت ورود کرده و با بررسی و بصورت اصولی عملکرد مدیران ، را به چالش بکشند.

وی با بیان اینکه  اصحاب خبر و مطبوعات باید به مطالبات عمومی ورود کنند، تاکید کرد: راههای مواصلاتی ما به قتلگاه تبدیل شده و از خبرنگاران انتظار داریم با نقد منصفانه ما را در انجام چهار بانده کردن راه پارس آباد به اردبیل یاری نمایند.

فرماندار شهرستان پارس آباد با اعلام اینکه مدیران کم کار برکنار می شود، افزود: هر مسئول و مدیری که در خدمات رسانی به مردم کوتاهی کند باید جای خود را به شخص دیگری بدهند.

علایی خاطر نشان کرد: باید تایم پاسخگویی به مردم کمتر یابد و در اعمال کارهای مردم کوتاهی نکنیم  و در حداقل زمان به مردم پاسخ دهیم .

به گزارش خبرگزاری موج در ادامه مراسم با حضور بر مزار شهدای گمنام ضمن احترام به مقام والای شهدا، با آرمانهای بلندمرتبه این شهدا تجدید میثاق کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها