معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل:

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گفت: با ارائه تسهیلات خودکفایی در حال حاضر در طول سه ماهه نخست امسال 450 مددجوی اردبیلی صاحب شغل پایدار و وارد بازار کار شدند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، منصور سیفی بعد از ظهر امروز در جلسه تشریح آمار اشتغال مددجویان اردبیلی اظهار داشت: با ارائه تسهیلات خودکفایی در حال حاضر در طول سه ماهه نخست امسال 450 مددجوی اردبیلی صاحب شغل پایدار و وارد بازار کار شدند.

وی با اشاره به این که ارائه آموزش های لازم با هدف اخذ گواهی مهارت مددجویان در دستور کار قرار گرفته است بیان کرد: اجرای این طرح با هدف توسعه اشتغال پایدار در استان محقق شده و در سه ماهه امسال 110 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال خودکفایی و اشتغال به این خانوار ارائه شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گفت: همکاری بانک های عامل در این زمینه اولویت مهم و اساسی است و در این زمینه درصدد هستیم با ارتقای همکاری ها و وحدت زمینه اشتغال مددجویان را در استان فراهم کنیم تا مددجویان بتوانند با دریافت وام اشتغال مورد نظر را فراهم کنند.

سیفی تصریح کرد: ایجاد سه هزار فرصت شغلی برای مددجویان اردبیلی زیرپوشش اولویت اساسی ما است که با بهره گیری از ظرفیت های موجود و ارتقای مهارت مددجویان و اشتغال زایی بر حسب توانایی و استعداد اولویت اساسی است که برنامه ریزی های لازم در این زمینه انجام یافته است.

وی بیان کرد: درصدد هستیم با وارد کردن مشوق های کارآفرینی در اجرای طرح آغاز شده موفق عمل کرده و به تمامی اهداف خود در راستای توسعه اشتغال زایی استان جامه عمل بپوشانیم که این مسئله برای ما جزو اولویت های اساسی امسال بوده و انتظار می رود همیاری های لازم مبنای کار قرار گیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها