در آستانه مسابقات لیگ ملت های والیبال اولین دوره مسابقات پاک ورزی در اردبیل با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان برگزارشد.

 به گزارش خبرگزاری موج اردبیل،در آستانه مسابقات لیگ ملت های والیبال اولین دوره مسابقات پاک ورزی در اردبیل با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان برگزارشد سازمان های مردم نهاد اداره ورزش و جوانان استان اردبیل،مسیر شام اسبی تا سرعین را پاکسازی کردند.

اردبیل در برگزاری رویداد های بزرگ بین المللی تجربیات خوبی دارد

عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در حاشیه این مراسم گفت: برگزاری پاکسازی محیط شهری در آستانه میزبانی رقابت های والیبال ملت های جهان یک حرکت خلاقانه  از سوی مسئولان استان اردبیل است که باید این نوع کارهای فرهنگی در سراسر کشور صورت گیرد.

وی ادامه داد:اردبیل در برگزاری رویداد های بزرگ بین المللی تجربیات خوبی دارد و بی شک مسابقات لیگ ملت های والیبال  2019درکنار همدلی و همکاری مسئولان استانی به نحوه احسن در این استان برگزار می شود.

 

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: باید به دستاورد‌های جانبی مسابقات والیبال لیگ ملت‌های توجه کنیم چراکه این دستاور‌دها برای استانی توریست پذیر با همچون اردبیل بسیار حائز اهمیت است.

تمیز نگهداشتن محیط‌زیست را درجامعه باید نهادینه کنیم

 

احمدی بیان کرد: باید تلاش کنیم تا تمیز نگهداشتن محیط‌زیست را درجامعه نهادینه کنیم و دراین راستا هر چقدر بتوانیم مردم را همراه کنیم بسیار ارزشمند است و بسیار خرسندیم که اردبیل در این امر پیشرو بوده است.

وی افزود: حضور جوانان به عنوان داوطلبان فرهنگی در مسابقات والیبال لیگ ملت‌های جهان امتیازی برای استان اردبیل است که باید از ظرفیت به نحوه احسن استفاده کنند.

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان بااشاره به ظرفیت‌های گردشگری استان اردبیل گفت: شهر سرعین جزو مناطق بهشتی ایران است و باید در حفظ محیط‌زیست این شهر کوشا باشیم و زیبایی‌های این منطقه را حفظ کنیم.

در زیر گوشی از تصاویر اولین   در آستانه مسابقات لیگ ملت های والیبال  مشاهده می کنید:

دوره مسابقات پاک ورزی6

دوره مسابقات پاک ورزی8

دوره مسابقات پاک ورزی7

دوره مسابقات پاک ورزی11

دوره مسابقات پاک ورزی3

دوره مسابقات پاک ورزی10

دوره مسابقات پاک ورزی3

دوره مسابقات پاک ورزی4