موج
کدخبر : ۳۹۳۵۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-393552

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از کشف ۲۰۰ کیلو تریاک و هروئین خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از کشف 200کیلو تریاک و حشیش در عملیات مشترک پلیس پایتخت و پلیس استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

سرهنگ حسنوند در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: در راستای مبارزه مستمر و جدی پلیس پایتخت با قاچاقچیان مواد مخدر طی اقدامات گسترده و اطلاعاتی، مأموران این پلیس با انجام یک سری اقدامات وسیع اطلاعاتی و پلیسی دریافتند یکی از قاچاقچیان حرفه ای مواد مخدر در شرق کشور اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر در تهران می کند.

وی گفت: در تحقیقات بیشتر مشخص شد متهم به تازگی یک محموله بار مواد مخدر را از مرز های شرقی وارد ایران کرده و پس از انتقال به یکی از شهرهای استان سیستان و بلوچستان آنها را در منزلی دپو و مترصد زمان مناسب برای بارگیری و انتقال به پایتخت است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: با تجمیع اطلاعات بدست آمده ماموران ضمن هماهنگی با مقام قضائی و با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان، موفق شدند خودروی متهم را هنگام تردد در یکی از محورهای مواصلاتی شناسایی و متوقف و در بازرسی از خودرو 161 کیلو حشیش و 39کیلو تریاک کشف کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها