موج
کدخبر : ۳۹۰۹۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-390956

فرماندار تهران:

عیسی فرهادی فرماندار تهران بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در عزاداری محرم به عنوان یک الزام تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، عیسی فرهادی ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری ماه محرم ، با اشاره به شرایط شکننده و همه گیری شیوع ویروس کرونا و همزمانی آن با ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی درمراسم‌های عزاداری محرم الزامی است و هیئت‌های مذهبی موظف به اجرای این دستورالعمل‌ها هستند.

فرماندار تهران خطاب به مسئولان برگزاری مراسم‌های عزاداری در تهران  گفت: مسئولین امر باید نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تعداد شرکت‌کنندگان و زمان برگزاری مراسم به مدت ۲ ساعت توجه داشته باشند و مراسم‌ صرفا در مکان‌های روباز و دارای مجوز از سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شود.

وی ضمن تشکر از همه کسانی که در این مناسبت و مناسک مذهبی با رعایت کامل پروتکل ها به عزاداری سرور و سالار شهیدان می پردازند، خاطر نشان کرد: از همه هیات ها، مساجد و  برگزار کنندگان  مراسم ها واقعا عاجزانه تقاضا می کنیم که مسائل مربوط به پروتکل های بهداشتی و ابلاغیه های مصوب قرارگاه و ستاد ملی را حتما مراعات کنند.

فرهادی با درخواست از مردم عزیز تهران برای رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی، گفت: برخی از مجالس در داخل خانه ها برگزار می شود. خواهش ما این است که با مراعات این موضوعات انجام شود.

فرماندار تهران با تاکید بر اینکه شرایط کنونی کشور به لحاظ روند شیوع بیماری خطیر و حساس است، گفت: هرکاری را که انجام میدهیم اگر هماهنگی و همدلی مردم نباشد امکان موفقیت در آن نیست.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها