موج
کدخبر : ۳۸۵۵۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-385556

فرمانده انتظامی پایتخت خبر داد؛

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت از دستگیری ۱۰۱۱ نفر از سارقان و مجرمان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در حاشیه اجرای طرح رعد پلیس پیشگیری و طرح کاشف پلیس آگاهی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با تلاش همکارانم در مجموعه پلیس پیشگیری و اجرای ۲۶۰ حکم در این مرحله از طرح رعد ۷۳۶ نفر دستگیر و ۴۵ باند که اقدام به سرقت می‌کردند، شناسایی و منهدم شدند.

سردار رحیمی با بیان اینکه در طرح رعد بیش از چهار هزار و ۳۸۴فقره از اموال کشف و ۷۰۲ پرونده سرقت بسته شد، ارزش اموال مکشوفه را ۳۵ میلیارد تومان اعلام و خاطرنشان کرد:  ۵۰ کیلوگرم مواد مخدر نیز در این مرحله از طرح رعد کشف شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ به نتایج طرح کاشف اشاره و تصریح کرد:با تلاش همکارانم در مجموعه پلیس آگاهی و اجرای طرح کاشف ۲۷۵ سارق سابقه دار و حرفه‌ای که در جرایمی همچون سرقت مسلحانه، تجاوز به عنف، قتل دست داشتند شناسایی و دستگیر شدند، دستگیرشدگان در قالب ۷۵ باند فعالیت داشته که ۲۵۳۷ قلم اموال سرقتی از آنها کشف شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: این سلسله طرح‌ها با هدف افزایش امنیت و آرامش شهروندان با جدیت توسط پلیس‌های تخصصی تهران بزرگ به صورت مستمر اجرا شده و پلیس با مجرمان برخورد قاطع خواهد داشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها