موج
کدخبر : ۳۸۴۲۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-384204

سرهنگ علی ولی پور گودرزی خبر داد؛

رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از کشف ۸۸۲۵ دستگاه کولر گازی قاچاق خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 8 هزار دستگاه کولرگازی قاچاق   خبر داد.

سرهنگ ولی‌پور گودرزی در تشریح خبر فوق اظهار داشت: روز گذشته برابر اطلاع پلیس از دپو و نگهداری لوازم خانگی قاچاق در انباری در جنوب تهران ، ماموران طی یک عملیات همزمان و منسجم به محل اعزام شده و پس از رصد اطلاعاتی نامحسوس ، مشاهده می کنند که انبار دارای 17 باب سوله بوده که  محل دپو و نگهداری لوازم خانگی ، پارچه ، پارکت ، کولر گازی و ... است.

وی با بیان اینکه مارک کولرهای گازی جنرال گلد و مدیا استار بود تصریح کرد: در ادامه تحقیقات مشخص شد مالک کالا و مدیر انبار نسبت به ثبت کالاها در سامانه جامع تجارت ایران و اخذ کد رهگیری و شناسه کالا اقدام نکرده و مشمول موضوع تبصره 4 ماده 18قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز هستند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت با اشاره به اینکه کالاها شامل  8825 دستگاه کولر گازی قاچاق بودند از شناسایی مالک کالاها توسط کارآگاهان خبر داد و خاطرنشان کرد: با هماهنگی مقام قضائی تیمی از کارآگاهان در یک عملیات پلیسی مالکین کالاها را دستگیر و با تکمیل پرونده متهم را به مرجع قضائی معرفی کردند.

وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را 475 میلیارد ریال اعلام کرده اند از شهروندان درخواست کرد: در صورت مشاهده هرگونه کالای قاچاق و احتکار کالا با پلیس 110 تماس بگیرند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها