موج
کدخبر : ۳۷۲۵۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372515

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری راننده پرایدی خبر داد که با همکاری دو همدستش از مسافران زورگیری می کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری راننده‌ای خبر داد که با همکاری 2 همدستش از مسافران زورگیری می‌کرد.

سرهنگ موقوفه‌ای در تشریح جزییات این خبر اظهار داشت: در پی مراجعه 2 نفر از شهروندان به کلانتری 128 تهران نو و اعلام این مطلب که در تردد شهری برای رسیدن به مقصد به عنوان مسافر سوار بر خودروی پرایدی شده و در میانه راه، سرنشینان خودرو با توسل به زور اموالشان را به سرقت برده اند بررسی موضوع در دستور کار تیم عملیات کلانتری 128 تهران نو قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران کلانتری 128 تهران نو با استفاده از سرنخ های بدست آمده موفق شدند مخفیگاه سرکرده سارقان زورگیر را در جنوب شرق تهران شناسایی کرده و با هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات ضربتی وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه در بازرسی از این مخفیگاه‌ تعدادی کارت شناسایی متعلق به افراد مختلف و گوشی سرقتی کشف شد، اعلام کرد: متهم پس از انتقال به کلانتری در تحقیقات ابتدایی به 19 فقره زورگیری با همکاری دو همدستش اعتراف کرد.

سرهنگ موقوفه ای افزود: تاکنون 9 نفر از شاکیان با مراجعه به کلانتری 128 سارق را شناسایی کرده و متهم با صدور قرار مجرمیت از سوی مرجع قضائی روانه زندان شده است.

این مقام پلیسی اضافه کرد: شناسایی و دستگیری 2 متهم متواری کماکان ادامه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها