موج
کدخبر : ۳۷۱۹۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371984

فرنوش نوبخت:

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران با بیان اینکه در طول روز جاری آمار مسافران مترو کمتر از ماه اسفند بوده است گفت: میزان مسافران نیز نسبت به فروردین سال گذشته کاهش یافته است.

به گزارش خبرگزاری موج، فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران درباره وضعیت مترو پایتخت در طول روز جاری اظهار داشت:‌امسال با همان ظرفیت سال گذشته در مترو تهران فعالیت خواهیم داشت و سرفاصله حرکت قطارها در خط یک و 4 سه و نیم دقیقه خط 3 ، 6 دقیقه، خط 6 و 7 ، 12 دقیقه و بخش‌های غربی خط 6 که اخیراً راه‌اندازی شده با سرفاصله حرکتی نیم ساعته مشغول فعالیت است.

وی با بیان اینکه در طول روز جاری آمار مسافران مترو کمتر از ماه اسفند بوده است گفت: میزان مسافران نیز نسبت به فروردین سال گذشته کاهش یافته است.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران با بیان اینکه بیشترین مسافران و شلوغی در ایستگاه‌های تقاطعی مترو در طول روز جاری بوده است گفت:‌درآمد مترو در سال گذشته کاهش و حتی به نصف رسید این در حالی است که آمار مسافران کمتر شده، هزینه‌هایمان افزایش یافته و امیدواریم اقدامات لازم جهت حمایت از مترو در سال جاری انجام گیرد.

وی اعلام کرد: بیشترین آمار مسافران مترو پایتخت طی سال گذشته یک میلیون و 100 هزار نفر در طول روز بود و آمار امروز مسافران مترو تا فردا مشخص می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها