موج
کدخبر : ۳۶۳۶۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363690

تمهیدات ترافیکی آخر سال در مسیرهای منتهی به بهشت زهرا (س) توسط مسئولان زیربط مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ ابوالفضل موسوی پور، جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با حضور در سازمان بهشت زهرا (س) درباره روزهای پایانی سال 1399 و چگونگی برنامه ریزی و تعیین تکلیف با توجه به شرایط کرونایی کشور با سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) دیدار و هم اندیشی کرد.

وی گفت: امسال با توجه به تجربه موفق سال گذشته سازمان بهشت زهرا (س) پیش بینی های لازم صورت گرفته و با همکاری فشرده ای که بین دو مجموعه پلیس راهور و بهشت زهرا(س) در سال های اخیر تعریف شده است، در صدد ایجاد حداقل محدودیت ها با سطح بالای رضایتمندی شهروندان هستیم.

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ با ارزشمند خواندن همکاری تنگاتنگ پلیس و مدیریت سازمان بهشت زهرا(س) به ویژه در سال های اخیر در پنج شنبه و جمعه های پایان سال گفت: این هماهنگی ها و همدلی ها در نهایت به نفع شهروندان است و مدیریت بهشت زهرا(س) تسهیل تردد و دسترسی همراه با آرامش شهروندان را برای روزهای پایانی سال، هدف اصلی خود تعریف کرده است.

در ادامه سعید خال، مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به همکاری خوب پلیس راهور تهران بزرگ و شهرداری تهران به ویژه سازمان بهشت زهرا در سال های اخیر گفت: ما با تمام وجود به پلیس و زحمات این عزیزان اذعان  داریم و می دانیم که همکاری با پلیس  موجب خدمت صادقانه و کسب رضایتمندی شهروندان خواهد بود.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) گفت : تجربه موفق سال گذشته و اطلاع رسانی به موقع و همکاری گسترده و بی نظیر مردم در روزهای پایانی سال 1398 که در حافظه تاریخی بهشت زهرا(س) ثبت و ضبط شد، نشان داد که رفتار و عملکرد صادقانه با مردم حتما پاسخ می دهد و شهروندان نیز در مواقعی که لازم است، همکاری می کنند.

به گفته مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) مجهز شدن همه راه‌های ارتباطی در سازمان بهشت زهرا(س) به تابلوهای اطلاع‌رسانی،دوربین های مدار بسته هوشمند و اهتمام ویژه در حوزه هوشمند سازی در سال های اخیر نشان از ضرورت دغدغه مندی مدیریت بهشت زهرا(س) در خصوص تدابیر ترافیکی در این محدوده حساس دارد.

وی با تاکید بر برگزاری این نشست در روزهای ابتدایی بهمن به اهمیت موضوع برنامه ریزی و هم اندیشی در این خصوص پرداخت و از کار گروه های تخصصی خواست تا با تشکیل جلسات منظم به برنامه ریزی در این خصوص بپردازند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها