موج
کدخبر : ۳۶۳۳۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363324

معاون شهردار تهران درخصوص پروژه در حال ساخت بزرگراه شهید همدانی در پایتخت افزود: این پروژه از تابستان سال جاری در دستور کار قرار گرفت و پیش بینی می شود تا پایان سال جاری به سرانجام برسد.

به گزارش خبرگزاری موج، صفا صبوری دیلمی درباره پروژه احداث بزرگراه شهید همدانی اظهارداشت: این پروژه شامل اجرای مسیرهای کندرو و دسترسی های محلی، راستگردها و دیوارهای حائل باند شمال این بزرگراه است.

وی افزود: اجرای این فعالیت های تکمیلی که عمدتا مربوط به بخش حدفاصل تونل شهدای غزه تا تقاطع های غیرهمسطح کاروانسراسنگی است، از تابستان سال جاری در دستور کار قرار گرفت و پیش بینی می شود تا پایان سال جاری به سرانجام برسد.

وی همچنین با اعلام پیشرفت 95 درصدی مسیرهای دسترسی به شهرک الهیه و خیابان کرمانشاه گفت: مجموع طول این مسیرها حدود یک کیلومتر و شامل یک مسیر کندرو و 2 راستگرد شرق به شمال و شمال به غرب است.

معاون شهردار تهران خاطرنشان کرد: بخش اعظم عملیات زیرسازی در مسیرهای دسترسی بزرگراه شهید همدانی به شهرک الهیه و خیابان کرمانشاه به اتمام رسیده است.

صبوری دیلمی همچنین از تلاش برای اجرای سایر اقدامات باقی مانده شامل پیاده روسازی، نصب هندریل و اجرای شبکه جمع آوری و هدایت آبهای سطحی در این مسیرها خبر داد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در تشریح سایر اقدامات در حال اجرا در این پروژه، از تلاش برای احداث دیوار حائل شهرک مرواریدشهر به طول 600 متر در دو جبهه شرقی و غربی خبر داد و گفت: اجرای عملیات خاکریزی، تسمه گذاری و نصب پنل های پیش ساخته طبق برنامه در این بخش از پروژه ادامه دارد. این در حالی است که عملیات عمرانی به منظور تکمیل پل و دیواره های باقی مانده در محدوده پادگان شهید محمدی نیز در حال انجام است.

پروژه احداث بزرگراه شهید حسین همدانی(ادامه غربی بزرگراه شهید حکیم) در بخش حدفاصل تقاطع آزادراه آزادگان تا بزرگراه و جاده مخصوص تهران-کرج به همراه تونل شهدای غزه، مرداد سال 1396 مورد بهره برداری قرار گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها