موج
کدخبر : ۳۴۳۷۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343714

سخنگوی وزارت بهداشت:

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: مشارکت همگانی در پویش نذر ماسک گامی موثر در جهت رفع مشکلات هیات های مناطق محروم و کم برخوردار خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج، سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه عزاداری امام حسین (ع) برای تمام ظلم ستیزان و عاشقان خاندان اهل بیت اهمیت زیادی دارد، گفت: به دلیل همه گیری ویروس کرونا در کشور و با هدف تعادل بخشی میان حفظ سلامت شهروندان و برگزاری مناسک سوگواری، تلاش های زیادی از سوی بانیان مراسم عزاداری های امسال در جهت اجرای هرچه بهتر دستورالعمل های بهداشتی انجام شده است.

* ضرورت دارد که مسائل بهداشتی را در مراسم عزاداری رعایت کنیم

وی افزود: در همین راستا پویش نذر ماسک از جمله اقدامات نیکوکارانه و انسان دوستانه ای بود که مدتی است در کشور به جریان افتاده است و طی آن مردم اخلاق مدار کشورمان نسبت به تهیه و توزیع ماسک به عنوان یکی از مهمترین عوامل بازدارنده از انتقال کرونا اقدام می کنند. حال با توجه به اینکه در ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان به سر می بریم و ضرورت دارد که مسائل بهداشتی را در مراسم عزاداری رعایت کنیم، از تمام محبان امام حسین (ع) درخواست می کنیم تا با مشارکت در پویش نذر ماسک، تهیه و توزیع ماسک را به عنوان اقدامی خداپسندانه و انسان دوستانه در کنار سایر نذرهایشان قرار دهند.

لاری در پایان گفت: به طور حتم مشارکت همگانی در این پویش سلامت محور و مومنانه گامی موثر در جهت رفع مشکلات هیات های مناطق محروم و کم برخوردار خواهد بود. ضمن عرض تسلیت مجدد ایام سوگواری امام حسین (ع) به مردم شریف ایران، از کلیه عاشقان و شیفتگان آن حضرت خواهش می کنیم که تمام همت و تلاش خود را در راستای اجرای هر چه مطلوب تر دستورالعمل های بهداشتی در مراسم عزاداری به کار گیرند تا شاهد برپایی محرمی عاری از هرگونه آفت بیماری و سرشار از شور و شعور حسینی در تمام کشور باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها