موج
کدخبر : ۳۳۴۵۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334588

مهدی جمالی نژاد:

رییس سازمان دهیاری‌ ها و شهرداری‌ های کشور گفت: در مدیریت بحران بحث ‌های امنیتی و سیاسی مطرح است، ما مدیریت بحران را در سطح ملی، منطقه‌ ای و محلی دیده‌ایم.

به گزارش خبرگزاری موج، مهدی جمالی نژاد رییس سازمان دهیاری‌ ها و شهرداری‌ های کشور صبح امروز (یکشنبه) در حاشیه جلسه ستاد مدیریت بحران کشور در جمع خبرنگاران گفت: هر شهر برای مدیریت بحران یک اکشن پلن دارد و هر اکشن پلن ۱۷ دستگاه را در شهرداری‌ها درگیر می‌کند.

وی عنوان کرد: با توجه به اینکه شهرداری‌ها دو مرکز مدیریت بحران و آتش ‌نشانی را دارا هستند قرار شد، کلانشهرها را مدیر عملیاتی ببینند.

جمالی نژاد با اشاره به اینکه در مدیریت بحران بحث ‌های امنیتی و سیاسی مطرح است، تصریح کرد: ما مدیریت بحران را در سطح ملی، منطقه‌ ای و محلی دیده‌ایم. در سطح ملی و استان تهران، شخص وزیر کشور بحث‌های فرماندهی، امنیتی و سیاسی را پیگیری می‌کنند و در امور عملیاتی که ۱۷ مجموعه در شهرداری‌ها درگیر می‌شوند نیز وزیر کشور این وظیفه را به شهرداری‌ها محول می‌کنند.

وی در پایان گفت: به عقیده من، بسیاری از موضوعات در شهر تهران و کلانشهرها حل می‌شود و تفکیکی وظایف کار را راحت‌تر می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها