موج
کدخبر : ۳۳۳۸۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333801

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت از نظارت پلیس بر قیمت و فروش لوازم خانگی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ نادر مرادی معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در راستای حفظ حقوق مصرف کنندگان و عرضه کنندگان لوازم خانگی نظارت بر قیمت کالاهای لوازم خانگی با همکاری اتحادیه مربوط و بازرسان سازمان تعزیرات حکومتی در دستور کار مأموران معاونت نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی تهران قرار گرفت.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت با اشاره به اینکه این معاونت در نظر دارد با همکاری سازمان و اتحادیه‌های مربوط بر قیمت اجناس و لوازم خانگی با توجه به وضعیت تولید لوازم خانگی، واردات و نوسانات نرخ مواد اولیه نظارت کند، گفت: متصدیان واحدهای صنفی ملزم هستند مطابق با نرخ مصوب اتحادیه نسبت به افزایش قیمت اجناس اقدام کنند.

این مقام انتظامی تاکید کرد: در صورتی که متصدیان واحدهای صنفی لوازم خانگی بخواهند خارج از عرف و نرخ اعلامی کالایی را گران‌تر از قیمت واقعی بفروشند و یا احتکار کنند برابر قانون برخورد خواهند شد.

معاون نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی تصریح کرد: در حال حاضر سقف افزایش قیمت از سوی سازمان حمایت از مصرف کننده برای تلویزیون ۲۰ درصد و سایر لوازم خانگی ۲۵ درصد اعلام شده است.

سرهنگ مرادی در پایان اعلام امیدواری کرد با نظارت بر قیمت کالاها و جلوگیری از احتکار اجناس، پیش بینی می‌شود در زمینه تأمین کالا در بازار کمبودی نداشته باشیم و کالاها و لوازم خانگی مورد نیاز با قیمت‌های مناسب در بازار عرضه و نیازمندی مصرف کنندگان تأمین شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها