موج
کدخبر : ۳۳۳۳۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333364

رئیس قوه قضائیه:

رئیس قوه قضائیه صبح امروز با حضور در استان فارس گفت: حضور در استان‌ها ‌برنامه‌‌ ‌جدی دستگاه قضا‌ست.

به گزارش خبرگزاری موج، آیت‌الله رئیسی در بدو ورود به فرودگاه شهیدآیت‌الله دستغیب شیراز در جمع خبرنگاران با تشریح اهداف این سفر اظهار داشت: توفیق حضور در استان فارس حرم سوم اهل بیت (ع) را برای خودم و همکارانم توفیق می‌دانم و خداوند متعال را سپاسگزارم.

رئیس قوه قضائیه افزود: حضور در استان‌ها یکی از برنامه‌های ‌جدی دستگاه قضا ست و قرار بود اوایل اسفندماه خدمت مردم و مسئولان عزیز استان فارس برسیم ولی به دلیل شرایط بهداشتی و ضرورت رعایت این شرایط این سفر با حدود سه ما تاخیر انجام شد و در این سفر هم باز به دلیل این ضرورت توفیق نداریم خدمت همه مردم عزیز در جای جای استان فارس برسیم و شرایط نیز شرایط بهداشتی است و باید مورد توجه باشد.

رئیسی گفت: دیدارها محدود است و در این سفربا همکاران عزیز قضایی و سازمان‌های وابسته برای بررسی مسائل قضایی استان داریم و مسائل بررسی می‌شود. همچنین نشستی با نماینده ولی فقیه در استان فارس، تولیت شاهچراغ(ع) و استاندار برگزار می‌کنیم.

رئیس قوه قضاییه خاطرنشان کرد: در این نشست‌ها آن دسته مسائلی که بیشتر به مسائل روز و سال ما مربوطه است وبررسی موانع تولید وراهکارهای جهت تولید که فارس یکی از قطب‌های صنعتی است پرداخته می‌شود.

رئیس بیان کرد: فارس گسترده ترین حوزهع قضایی کشور است و هیچ استانی را به جهت گستردگی قضایی نداریم و ‌دوست داشتیم در جای جای استان فارس حضور می داشتیم چون و در این سفر سعی می کنیم موارد مختلف را بررسی و در این سفر با مسائلی که مدیران قضایی و اجرایی که دارند برخی از این مسائل در شیراز و برخی را در تهران دنبال کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها