موج
کدخبر : ۳۳۱۴۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331419

صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد شرایط اخذ وام ازدواج فرزندان بازنشستگان تغییر کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج، صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: به اطلاع بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری می‌رساند که با توجه به درخواست‌های مکرر عزیزان برای لحاظ کردن تاریخ عقد فرزندان بازنشستگان از ابتدای سال ۱۳۹۸ و دستور و تاکید مدیرعامل صندوق مبنی بر اجرایی شدن این درخواست، تاریخ عقدنامه فرزندان بازنشستگان، موظفین و همسر وظیفه بگیر برای دریافت وام ازدواج ، از اول خرداد ۹۸ به اول فروردین ۹۸ تغییر یافت.

بنابراین فرزند یا نوه تحت تکفل بازنشستگان، موظفین و همسر وظیفه بگیر که برای اولین بار ازدواج می‌کنند و تاریخ عقدنامه ایشان در بازه زمانی اول فروردین ۹۸ تا ۳۱ اردیبهشت ۹۹ قرار دارد، می‌توانند برای دریافت تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی، نسبت به ثبت نام و ارسال اینترنتی مدارک خود اقدام کنند.

همچنین متقاضیانی که پیش از این و در سال گذشته اقدام به ثبت نام کرده و موفق به دریافت تسهیلات ازدواج نشده اند، در صورت قرار گرفتن در بازه زمانی اعلام شده (اول فروردین ۹۸ تا ۳۱ اردیبهشت ۹۹) باید مجددا اقدام به ثبت نام و مدارک خود را ارسال کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
 • من برای وام ازدواج فرزندم وارد سایت میشوم واطلاعات لازم را وارد میکنم ولی کد رمز را که وارد میکنم اجرا نمی شود ودر قسمت پایین اعلام میکند بیمه شده ای با مشخصات فوق وجود ندارد در حالی که با همین اطلاعات فیش حقوقی را دریافت کردم علت چیست؟؟؟؟ابرنج

 • پاسخ

  از دست اینها به کدام خدا اعتراض کنیم؟
  شرایط ما اوکی بود مثل همه امتیازات قبلی معلوم نیست به چه کسانی میرسه که به ماها نمیرسه
  بخدا خسته شدیم، زنگ زدم میگم چرا به ما نرسید؟
  میگه حقوقت بیشتر از 2.5 میلیونه، آخه نامسلمونا بعد از 30 سال کار تازه امسال حقوقمون رو افزایش دادید شده 2 میلیون و نهصد
  بخدا اینم اختلاس کردن و با این تبلیغاتشون میخان بگن ما همش داریم به بازنشسته ها میرسیم
  خسته شدیم از این جامعه
  خسته شدیم از زندگی

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها