موج
کدخبر : ۳۲۸۶۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328643

ناجا کلیپ شکنجه اتباع افغانی توسط ماموران مرزبانی را تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از مرزبانی ناجا ، در پی انتشار کلیپی از سوی کانال و شبکه‌های معاند و ضد انقلاب در خصوص به رودخانه انداختن اتباع افغانی توسط مرزبانان ایرانی، خبر بلافاصله مورد بررسی قرار گرفت.

در بررسی‌های صورت گرفت مشخص شد شکنجه اتباع افغانی در مرزهای مشترک ایران و افغانستان رخ نداده و صحت ندارد.

کشور جمهوری اسلامی ایران و افغانستان روابط بسیار خوبی با یکدیگر دارند و مرزبانان نیروی انتظامی با رأفت اسلامی ضمن حراست از مرزهای ایران اسلامی در مبادی‌های ورودی و خروجی در تردد قانونی به برادران افغانی خدمت رسانی می‌کنند.

لذا این اتهامات بیشتر تلاش مذبوحانه ای در راستای دور کردن دو ملت است، در حالی که دوستی و برادری دو کشور، تضمین‌های تاریخی دار دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • وقتی یک افسر امریکایی افغانستانی‌الاصل و یک خبرنگار وابسته پشت پرده سناریوی توطئه‌آمیز امریکا علیه ایران درحادثه غرق کردن مهاجران افغان در داخل کشور افغانستان قرار دارند دیگر دست پنهان دولت امریکا در پشت پرده حقایق تلخ غرق شدن مهاجران افغان در داخل مرز افغانستان و دسیسه‌ سازی علیه ایران ثابت شده است بعد از این همه خدمتی که دولت و مردم ایران به مهاجران افغان در طول تاریخ کرده اند حال این نوکرهای آمریکایی با غرق کردن هم وطنان خود می خواهند برای کشور ایران مشکل درست کنند خجالت بکشید انتشار این دروغ ها مشکلی از مردم افغانستان که فقط حضور نیروهای تروریست آمریکایی در کشور افغانستان است را حل نخواهد کرد

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها