موج
کدخبر : ۳۲۷۸۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327875

بنیاد مستضعفان بنا بر درخواست استاندار خوزستان مبلغ ۵ میلیارد تومان برای کمک به کارگران فصلی، دستفروشان خوزستانی و اصناف خرد آسیب دیده بر اثر شیوع کرونا اختصاص داد.

​به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بنیاد مستضعفان، با شیوع و همه گیری کرونا در کشور و همچنین زیان های وارده به برخی از مشاغل و کسب و کارهای خرد، بنیاد مستضعفان بنا بر درخواست استاندار خوزستان، مبلغ 5 میلیارد تومان را به منظور جبران بخشی از خسارت وارد شده به این اقشار، اختصاص داد.

بر اساس این گزارش، مقرر شد این مبلغ برای حمایت از کارگران ساختمانی، مشاغل کوچک، دستفروشان و مشاغل خردی که طی این مدت دچار آسیب شده و عمدتاً از اقشار نیازمند این استان هستند اختصاص یابد.

همچنین بنا به درخواست استاندار خوزستان، این مبلغ در اختیار کمیته امداد امام خمینی استان قرار گرفت تا میان این اقشار آسیب دیده توزیع شود.

به گزارش بنیاد مستضعفان، پیش از این نیز شرکت های وابسته به هلدینگ کشاورزی و دامپروری این بنیاد در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی و به منظور مقابله با شیوع کرونا، به صورت روازنه معابر عمومی مناطق مختلف این استان را ضدعفونی کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها