موج
کدخبر : ۳۲۱۹۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321945

محسن هاشمی:

رییس شورای شهر تهران گفت: لایحه ای دوفوریتی که اکنون توسط شهرداری به شورا ارسال شده است درباره مساعدت و حمایت از مؤدیان و شهروندان به دلیل بروز و شیوع ویروس کرونا است.

به گزارش خبرگزاری موج،  محسن هاشمی ، رییس شورای شهر تهران در حاشیه صحن شورای شهر در جمع خبرنگاران گفت: صبح امروز  سه شنبه جلسه هم‌اندیشی بین برخی از اعضای شورای شهر و مدیران شهری برگزار شد که از موضوعات مطرح شده در این جلسه لایحه دوفوریتی بود که منتظر بودیم شهرداری تهران طی چند روز گذشته تا کنون آن را به شورای شهر ارسال کند.

وی افزود: این لایحه دوفوریتی که اکنون توسط شهرداری به شورا ارسال شده است درباره مساعدت و حمایت از مؤدیان و شهروندان به دلیل بروز و شیوع ویروس کرونا است.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: بر اساس این لایحه دوفوریتی که امروز جهت بررسی در صحن شورا مطرح می‌شود شهروندان تسهیلاتی مانند دارا بودن فرصت برای پرداخت عوارض، خواهند داشت.

هاشمی بیان داشت: همچنین در این جلسه بحث بر سر برگزاری تله‌کنفرانس‌ها بود تا کمیسیون‌ها بتوانند به صورت سه تا چهار نفره از این طریق جلسات را برگزار کنند که تیم آقای فرجود مسؤول مربوطه در این جلسه حضور داشتند و آموزش‌های لازم را ارائه دادند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها