موج
کدخبر : ۳۱۹۸۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319812

گویا:

رییس مرکز مدیریت بیماری‌های وزارت بهداشت گفت: از دوشنبه هفته گذشته تاکنون ۱۷۰۰ آزمایش در ۵ آزمایشگاه که یکی از آنها همین آزمایشگاه ویروس‌شناسی بیمارستان مسیح دانشوری است انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدمهدی گویا، رییس مرکز مدیریت بیماری‌های وزارت بهداشت در نشست خبری در خصوص وضعیت بیماری کرونا در کشور که در بیمارستان مسیح دانشوری برگزار شد، گفت: بیمارستان مسیح دانشوری بیمارستان ویژه‌ای است که پیچیده‌ترین بیماری‌های ریوی به آن مراجعه می‌شود و مدرن‌ترین امکانات را دارد و بنده از زحمات ریاست و متخصصان این بیمارستان تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: از لحظه‌ای که ما امکانات تشخیصی این بیماری را دریافت کرده‌ایم، یعنی از دوشنبه هفته گذشته تاکنون 1700 آزمایش در 5 آزمایشگاه که یکی از آنها همین آزمایشگاه ویروس‌شناسی بیمارستان مسیح دانشوری است انجام شده است.

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های وزارت بهداشت اظهار داشت: این تعداد آزمایشگاه هر روز 300 آزمایش پیچیده تخصصی را انجام داده‌اند و با تلاش‌های صورت گرفته و با روش‌های مدرن تشخیصی و درمانی اکثر بیماران رو به بهبودی می‌روند.

گویا یادآور شد: ما تجربه خوبی در بیمارستان مسیح دانشوری در همین مدتی که اقدامات درمانی بیماران کرونا ویروس را انجام داده‌ایم، داشته‌ایم که می‌تواند در اختیار کشورهای دیگر قرار گیرد تا آنها مشاهده کنند چه اقداماتی را انجام داده‌ایم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها