موج
کدخبر : ۳۱۹۶۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319670

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: سه شنبه 6 اسفند، پروژه احداث زیرگذر گیشا مورد بهره برداری مردمی قرار می گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج، صفا صبوری دیلمی، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: روز سه شنبه ششم اسفندماه سال 98، پروژه احداث زیرگذر کوی نصر مورد بهره برداری مردمی قرار می گیرد.

وی افزود: بهره برداری از زیرگذر کوی نصر با احتساب پروژه هایی همچون پارکینگ بوستان ملت و بهسازی رینگ 7 کیلومتری بوستان پردیسان که بدون برگزاری مراسم رسمی تحویل شهروندان شدند، نهمین افتتاحیه پروژه های معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در سال جاری به شمار می‌آید.

صبوری دیلمی متعادل ساختن خطوط ترافیکی که قبلا در نتیجه عرض کم پل فلزی کوی نصر دچار اختلال شده بود، یکسان سازی حرکت در بزرگراه جلال آل احمد و انطباق آن با معابر مرتبط را از مهمترین اهداف اجرای زیرگذر کوی نصر دانست و یادآور شد: مسیر اصلی زیرگذر شامل 3 خط عبوری در هر یک از باندهای شمالی و جنوبی بوده و طول آن با احتساب مسیرهای دسترسی به حدود 1500 متر می رسد.

وی با بیان آنکه طرح این پروژه به ویژه پس از بازنگری های اعمال شده، نگاه ویژه ای به مقوله ساماندهی ترافیک محلی داشته است. یادآور شد: اصلاح هندسی مسیر ورودی به خیابان کارگر جنوبی و خیابان بیمارستان شریعتی، تامین دسترسی مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید چمران به مسیر غرب به شرق بزرگراه گمنام به صورت غیر همسطح و برقراری تعادل خطوط ترافیکی ورودی به خیابان گیشا از جمله کارکردهایی است که در کنار رفع گلوگاه ترافیکی پل فلزی گیشا محقق شده است.

بنا بر اعلام پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران ، به گفته معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، بهره برداری از زیرگذر کوی نصر، تاثیر بسزایی روی عملکرد ترافیکی تقاطع های مرتبط به ویژه تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید گمنام با خیابان کارگر داشته و به واسطه حذف پل قدیمی گیشا، سیمای شهری این نقطه از پایتخت را چشم نواز تر کرده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها