موج

مهرانگیز:

معاون دادستان تهران گفت: برای مبارزه با موادمخدر ۲۴ ساعته در دسترس هستم و هیچ کوتاهی در این زمینه انجام نمی شود.

به گزارش خبرگزاری موج،  مهدی مهرانگیز ، معاون دادستان تهران در مراسم تکریم و معارفه رییس جدید پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ که ظهر امروز چهارشنبه برگزار شد، اظهار کرد: سردار قاسم سلیمانی در یک مقطعی مسوول مبارزه با موادمخدر بودند و سردار یزدی نقل می‌کنند که در یک عملیات که قرار بود یکی از بزرگترین قاچاقچیان را دستگیر کنیم حاج قاسم حواسش به دختران کوچک آن قاچاقچی بود، یعنی می‌خواهم از اخلاص و ایمان این شهید بزرگوار در کنار جدیتش در کار بگویم.

وی ادامه داد: هدف ما در زمینه مبارزه با موادمخدر ضربه زدن به بنیادهای اقتصادی قاچاقچیان است اما این مهم به زمان نیاز دارد. مقام معظم رهبری از ماموریت‌های انجام شده در منطقه شوش و مولوی و هرندی رضایت داشتند و اعلام کردند که فعالیت در این محل‌ها خوب بوده است.

معاون دادستان تهران ادامه داد: من به عنوان نماینده دادستان به پلیس گفته‌ام که ما فقط اسم دادسرای انقلاب را یدک نمی‌کشیم و گفته‌ایم اگر شهردار و یا هرکس دیگری در وظایف خود کوتاهی می‌کند به ما اعلام کنند تا ما با فورا با آنها برخورد کنیم، زمانی که هرکسی هرکاری دلش می‌خواست می‌کرد دیگر گذشته است.

وی ادامه داد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از ظرفیت‌های ماده ۱۳ و ۱۴ در ضبط اموال قاچاقچیان موادمخدر استفاده خواهیم کرد.

 مهرانگیز گفت: برای مبارزه با موادمخدر ۲۴ ساعته در دسترس هستم و هیچ کوتاهی در این زمینه انجام نمی شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها