موج

اصرار سازمان لیگ برای برگزاری فوتبال درست از آب درآمد و وضعیت کیفی هوای تهران در ساعت برگزاری بازی با شاخص 76 در شرایط سالم قرار داشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، پس از کش و قوس های فراوان بین سازمان لیگ فوتبال و استانداری تهران بلاخره بازی امروز پرسپولیس و نساجی مازندران به علت شاخص آلایندگی هوا با نظر استانداری لغو شد.

سازمان لیگ فوتبال اصرار به برگزاری این بازی داشت و معتقد بود کاهش شاخص آلودگی هوا رو به کاهش است. با این حال معاون استاندار تهران اعلام کرد شرایط برگزاری بازی پرسپولیس و نساجی مازندران وجود ندارد و بر اساس مصوبات کمیته اضطرار آلودگی هوا این بازی را لغو شده اعلام کرد و گفت اگر این مصوبه رعایت نشود دستگاه مسئول باید پاسخگو باشد.

اظهارات تند معاون استاندار تهران بلاخره باعث شد تا سازمان لیگ از موضع خود کوتاه بیاید و این بازی لغو شود.

با توجه به اینکه شاخص آلودگی هوا برای لغو مسابقات در دیدارهای داخلی باید به سطح اضطرار (۱۷۰) برسد و این شاخص امروز ۱۴۶ بود و داده های هواشناسی نشان دهنده وزش باد در تهران بود که این اتفاق آلایندگی هوا را کم می کرد و سازمان لیگ نیز به همین دلیل اصرار به برگزاری بازی داشت و وضعیت کیفی هوای تهران در ساعت برگزاری بازی با شاخص 76 در شرایط سالم قرار داشت این سوال پیش می آید که دلیل مخالفت استانداری برای لغو این دیدار چه بود؟ آیا تصمیم درباره امری که در سازمانی قانون مکتوبی برای آن وجود دارد صحیح است؟ چرا باید قانون سازمانی با تهدید زیر پا گذاشته شود؟ و در پایان بهتر نیست نهادهای متولی به جای مقابل هم قرار گرفتند و حرکت موازی در انجام کارها در کنار هم و با منطق به اتفاقات نگاه کنند؟

بیشتر بخوانید:

عدم هماهنگی مسئولین برای برگزاری بازی پرسپولیس و نساجی

بازی پرسپولیس و نساجی با نظر استانداری لغو شد

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا شما بسته حمایت معیشتی دولت را دریافت کرده اید؟
نتایج