موج

سردار رحیمی خبر داد؛

رئیس پلیس پایتخت گفت: در سی امین طرح رعد، ۳۷۶ حکم قضایی به مرحله اجرا گذاشته شد و ۷۶۷ نفر از سارقین، مالخران، موبایل قاپان، زورگیران، متجاوزان به عنف و غیره دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری موج،  سردار حسین رحیمی ، رئیس پلیس پایتخت صبح امروز (14 آبان) در سی امین طرح رعد پلیس پیشگیری پایتخت گفت: سی امین طرح رعد پلیس پیشگیری پایتخت با همکاری پلیس های تخصصی در تهران و همکاری دستگاه قضایی به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی افزود: در این مرحله از طرح رعد، ۳۷۶ حکم قضایی به مرحله اجرا گذاشته شد و ۷۶۷ نفر از سارقین، مالخران، موبایل قاپان، زورگیران، متجاوزان به عنف و غیره دستگیر شدند. در مجموع ۲۰ باند سارق در حوزه های مختلف را با همت همکارانمان در پلیس پایتخت متلاشی کردیم.

سردار رحیمی تصریح کرد: ۹ هزار و ۷۳۷ اموال مختلف که به سرقت رفته بود کشف شد که از این تعداد ۲۳۱ دستگاه خودرو و موتور سیکلت بوده است.

رئیس پلیس پایتخت یادآور شد: به هزار و ۲۰۶ پرونده سرقت رسیدگی کردیم که ۸۵ درصد از افرادی که اموالشان به سرقت رفته بود توانستند اموال مکشوفه را شناسایی کنند.

سردار رحیمی گفت: بالغ بر ۱۰.۵ میلیارد تومان ارزش اموال کشف شده تخمین زده شده است. ۳۸۵ نفر از تعداد افرادی که در سی امین طرح رعد دستگیر شده اند، دارای سابقه هستند و ۵۶ مجرم تحت تعقیب قضایی و افرادی که به مرخصی رفته بودند و به زندان ها برنگشته بودند، دستگیر شدند.

وی خاطرنشان کرد: در این مرحله از طرح رعد در مجموع ۸ قبضه سلاح جنگی کشف شد و ۶۹۳ عدد انواع و اقسام مهمات جنگی و ۳۸ سلاح سرد کشف شد.

رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: در این طرح ۳۱ قاچاقچی دستگیر و ارزش اموال قاچاق کشف شده از آنها حدود ۴ میلیارد تومان تخمین زده شد.

سردار رحیمی گفت: با به اجرا گذاشتن این مرحله از طرح رعد، کشف اموال مسروقه و دستگیری سارقان ۱۰ درصد افزایش داشته است و همچنین پایتخت در وقوع جرایم کاهش یک درصدی نسبت به مشابه سال قبل داشته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها