موج

سعید نمکی:

وزیر بهداشت گفت: تنها وزیری هستم که 90 درصد معاونین وزیر پیشین را نگه داشته ام، در ارتباط با روسای دانشگاه ها نیز همچنین، مگر در مواردی که احساس کردم با تغییر، می توان اصلاحاتی را انجام داد.

به گزارش خبرگزاری موج،  سعید نمکی ، وزیر بهداشت پیش از ظهر امروز (4 آبان) در آیین تکریم رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و معارفه سرپرست جدید این دانشگاه که در تالار ابن سینای دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: از کودکی آموختم، حسرت منصب را نخورم، اما به دو قشر حسرت خوردم، یکی روستاییان که در دل طبیعت زندگی می کنند و دومی، ساکنین مشهد. همواره این دو حسرت را از کودکی به همراه داشته‌ام.

وزیر بهداشت در ادامه سخنانش در این مراسم، ضمن تقدیر از زحمات و خدمات بی شائبه دکتر دارابی و آرزوی توفیق برای دکتر بحرینی، تصریح کرد: مدیران قبلی همچون کتاب و گنجینه ای ارزشمند هستند و امیدوارم دکتر بحرینی اوراق زرین دیگری را نیز به این کتاب ارزشمند اضافه کند.

وی خاطرنشان کرد: تنها وزیری هستم که 90 درصد معاونین وزیر پیشین را نگه داشته ام، در ارتباط با روسای دانشگاه ها نیز همچنین، مگر در مواردی که احساس کردم با تغییر، می توان اصلاحاتی را انجام داد.

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، نمکی با اشاره به طرح تحول نظام سلامت ، گفت: طرح تحول نظام سلامت را تقویت کردیم و با اجرای این طرح توانستیم در استقرار پزشک در نقاط کم برخوردار و رسیدگی به بیماری‌های خاص و صعب العلاج، گام‌های بلندی برداریم.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن تاکید بر ضرورت پرداختن به منشور کامل و جامع بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری، گفت: پرداختن به منشور کامل و جامع بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری امری ضروری است.

نمکی در پایان تاکید کرد: در خدمت رسانی به مردم نباید دچار سیاست زدگی شویم، امروز نیازمند این هستیم که به جای طبیب، حکیم تربیت کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا شما بسته حمایت معیشتی دولت را دریافت کرده اید؟
نتایج