موج

محسنی بندپی:

استاندار تهران گفت: تمامی تمهیدات لازم اندیشیده شده است و تا بازگشت آخرین نفر از زائرین به منزل، دستگاه‌های متولی حضور دارند.

به گزارش خبرگزاری موج، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در مراسم راهپیمایی جاماندگان حسینی در شهر تهران گفت: تمهیدات لازم درباره این پیاده روی از روزهای  گذشته با حضور تمامی دست اندرکاران فرمانداری‌های شهرستان‌های ری و تهران و همچنین عوامل انتظامی اندیشیده شد.

او افزود: دستگاه‌های خدمات رسان مانند مترو و اتوبوسرانی پای کار آمدند و در این زمینه همکاری‌های بسیاری داشتند و از طرفی نیروی انتظامی تمامی مسیر‌های راهپیمایی را رصد کرد.

* رشد دو برابری حضور مردم در راهپیمایی جاماندگان اربعین

محسنی بندپی درباره حضور پرشمار مردم در راهپیمایی امسال گفت:  امسال در مقایسه با سال گذشته شاهد افزایش دو تا سه برابری جمعیت در راهپیمایی جاماندگان هستیم.

استاندار تهران اظهار کرد: حضور مردم در این راهپیمایی یادآور این پیام است که انقلاب در مسیر اربعین و عاشورا قرار دارد و مردم عاشقانه در مسیر مقاومت حضور دارند.

*خدمت رسانی دستگاه‌ های متولی تا بازگشت آخرین نفر از زائرین به منزل ادامه دارد

او بیان کرد:حضور مردم در پیاده روی جاماندگان مبین دریافت پیام مقام معظم رهبری و تقویت روحیه مقاومت در مردم است.

محسنی بندپی با اشاره به  حضور مردم در میدان امام حسین گفت: تمامی تمهیدات لازم اندیشیده شده است و تا بازگشت آخرین نفر از زائرین به منزل، دستگاه‌های متولی حضور دارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها