موج

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت گفت: از ساعت ۶ صبح روز شنبه یعنی روز اربعین ممنوعیت تردد را در طول مسیرهای راهپیمایی اعمال خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری موج،  سردار محمدرضا مهماندار، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت با اشاره به برگزاری راهپیمایی جاماندگان اربعین در تهران که همزمان با اربعین برگزار می‌شود، اظهار کرد: این راهپیمایی در تهران از 5 نقطه شروع شده و با عبور از پنج مسیر در نهایت به شهرری و حرم حضرت عبدالعظیم حسنی ختم می‌شود و در همین راستا نیز تمهیدات ترافیکی برای برگزاری این راهپیمایی از سوی پلیس اتخاذ شده است. 

وی مسیرهای راهپیمایی جاماندگان اربعین را به شرح زیر بیان کرد:

- مسیر شماره یک: از میدان امام حسین(ع) آغاز شده و با عبور از خیابان ۱۷ شهریور، میدان شوش، خیابان فدائیان اسلام، میدان شهرری، نهایتاً به حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) می‌رسد.

- مسیر شماره 2:  از میدان جمهوری اسلامی آغاز شده و در ادامه با عبور از بزرگراه نواب، میدان ۹ دی، میدان بهمن، خیابان بعثت، خیابان شهید رجایی، بزرگراه شهید کریمی، چهارراه چشمه علی، خیابان فدائیان ،میدان شهر ری و در نهایت به حرم مطهر عبدالعظیم حسنی(ع) ختم خواهد شد.

- مسیر شماره 3: از امام‌زاده حسن (ع) آغاز می‌شود که این مسیر در ادامه با عبور از خیابان امین‌الملک، خیابان قزوین، خیابن شیخ محمدی، میدان ۹ دی، میدان بهمن، بزرگراه بعثت، خیابان شهید رجایی، میدان ساعی و میدان مدرس، نهایتاً به حرم مطهر عبدالعظیم حسنی(ع) خواهد رسید.

-مسیر شماره ۴: از باقر شهر آغاز شده و در ادامه به خیابان رجائی، پل شهید آوینی، خیابان سلمان فارسی و در پایان به حرم مطهر عبدالعظیم حسنی(ع) می‌رسد.

- مسیر شماره 5:  از جاده ورامین آغاز شده و در ادامه به میدان معلم خواهد رسید و بعد از پیمودن مسافتی از سمت سه راه ورامین، خیابان فدائیان و شهرری به حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) منتهی خواهد شد.

وی با بیان اینکه پلیس راهور با تمام توان برای خدمت رسانی به شرکت کنندگان در آماده‌باش است، گفت: در همین راستا از ساعت ۲۴ جمعه شب، در محدوده حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) و مسیر های پنجگانه ممنوعیت توقف وسایل نقلیه اعمال خواهد شد و عوامل پلیس راهور نسبت به پاکسازی خودروهایی که در مسیر توقف کرده‌اند اقدام خواهند کرد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ادامه داد:‌همچنین از ساعت ۶ صبح روز شنبه یعنی روز اربعین ممنوعیت تردد را در طول مسیرهای راهپیمایی اعمال خواهیم کرد و تردد کلیه خودروها و موتور سیکلت ها در طول مسیرهای پیاده روی و محدوده حرم حضرت عبدالعظیم حسنی ممنوع خواهد بود.

مهماندار با بیان اینکه محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی اعمال شده تا پایان مراسم و تخلیه کامل معابر از راهپیمایان ادامه خواهد داشت، گفت:‌ از شهروندان می‌خواهیم که با پلیس راهور همکاری لازم را داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها