موج

به منظور افتتاح چند پروژه علمی و تحقیقاتی؛

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، به منظور افتتاح چند پروژه مرتبط با اقتصاد مقاومتی، فردا به خرم آباد سفر می کند.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، صبح فردا، منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، به منظور افتتاح چند پروژه مرتبط با اقتصاد مقاومتی و چند طرح مهم علمی و تحقیقاتی، به خرم آباد سفر می کند.

بر اساس این گزارش، وزیر علوم پس از ورود به خرم آباد، ضمن بازدید از دانشگاه لرستان، در آئین افتتاح و بهره برداری از چند پروژه علمی و تحقیقاتی نیز شرکت خواهد کرد.

افتتاح مزرعه آموزشی تحقیقاتی مرغ بومی به مساحت 2 هکتار و با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ریال، افتتاح پژوهشکده زنبور عسل و تحقیقات بلوط با زیربنای 500 متر مربع، افتتاح آزمایشگاه تحقیقات آب با زیربنای 400 متر مربع و اعتباری بالغ بر 9 میلیارد و پانصد میلیون ریال، افتتاح فاز دوم پروژه توسعه دانشکده علوم پایه با زیربنای 4200 متر مربع و اعتباری بالغغ بر 46 میلیارد ریال، از جمله طرح هایی است که فردا، توسط وزیر علوم افتتاح و به بهره برداری خواهند رسید.

دانشگاه لرستان

همچنین، افتتاح سالن آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه لرستان با زیربنای 2050 متر مربع اعتباری بالغ بر 46 میلیارد ریال و افتتاح مرکز نوآوری دانشگاه لرستان با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با زیربنای 1400 متر مربع، پروژه هایی است که توسط منصور غلامی به بهره برداری می رسند.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا شما بسته حمایت معیشتی دولت را دریافت کرده اید؟
نتایج