موج

سردار قاسم رضایی:

فرمانده مرزبانی گفت: بازدید هوایی که از مرز مهران داشتیم، هیچ گونه ناامنی گزارش نشده و تردد زوار کاملا به صورت آرام و با روحیه عاشقانه مدیریت می شود.

به گزارش خبرگزاری موج،  سردار قاسم رضایی ،  فرمانده مرزبانی ظهر امروز (21 مهر) در پایانه مرزی مهران گفت: خوشبختانه اقدامات بسیار خوبی در حوزه نیروی انتظامی در سطح کشور و در مرزهای شمال و مرزهای شرق انجام شده است.

وی افزود: بازدید هوایی که از مرز مهران داشتیم، هیچ گونه ناامنی گزارش نشده و تردد زوار کاملا به صورت آرام و با روحیه عاشقانه مدیریت می شود.

وی افزود: با توجه به اینکه سیل برگشت جمعیت آغاز شده، صبح قدری مشکلاتی در حوزه گذرنامه عراق بود، با توجه به هماهنگی های انجام شده با کشور عراق مقرر شد که گذرگاه ها و گیت ها گذرنامه ها را طوری تنطیم کنند که برگشت زائران هم مدیریت شود، خوشبختانه هماهنگی لازم در این راستا شد هم اکنون گیت های گذرنامه عراق نیز دوطرفه شده است.

وی ادامه داد:  بیش از ۱۰ دستگاه تانکر آب خودوریی هم به آن سوی مرز ارسال شد و این مشکل کم آبی هم برطرف شده است.

سردار رضایی اضافه کرد: هم اکنون تردد در مرز مهران روان است، تا قبل از ظهر بیش از ۸۰ هزار نفر خروج و بیش از ۵۰ هزار نفر ورود زائرین از این مرز را داشتیم.

وی گفت: زائرانی که در عراق و نجف هستند باید سفر خود را مدیریت کنند، الان نیاز است قدری زودتر برگردند چون به روزهای آخر برخوریم.

فرمانده مرزبانی افزود: سابقه چندساله نشان می دهد که یکی دو روز مانده به اربعین یا فردای اربعین جزو شلوغ ترین زمان های خروج خواهد بود، زائران زمان سفر خود را کوتاه کنند تا برگشت هم بتوان مدیریت کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها