سردار رحیمی:

فرمانده انتظامی پایتخت درخصوص پرونده دختر 21 ماهه‌ای به نام زهرا که در محله قلعه‌نو شهرری مفقود شد، گفت: تلاش همکارانم ادامه دارد و سر نخ‌های جدیدی در اختیار پلیس قرار گرفته که بحث ربایش را رد می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج،​  سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت با اعلام آغاز مرحله چهارم از طرح کاشف به منظور مبارزه با سارقان در تهران بزرگ گفت: بعد از یک ماه کار اطلاعاتی در تلاش 48 ساعته ماموران پلیس آ‌گاهی تهران بزرگ 187 سارق، زورگیر و محکوم فراری در این طرح شناسایی و دستگیر شدند. 

رئیس پلیس تهران بزرگ تصریح کرد: 47 باند سارقان، زورگیران و محکومان فراری در طرح کاشف 4 شناسایی و منهدم شدند؛ 11 باند سرقت به عنف اعم از زورگیری، کیف‌قاپی و سرقت تحت عنوان مأمور، 15 سرقت باند منزل و اماکن و 10 باند سرقت خودرو و لوازم خودرو، 2 باند جعل و کلاهبرداری، یک گروه سه نفره که اقدام به اسیدپاشی می‌کردند و یک گروه سارقان مسلح و 12 محکوم فراری از جمله باندهای منهدم شده و افراد دستگیر شده در طرح کاشف 4 هستند. 

وی درخصوص سابقه دار بودن افراد دستگیر شده اعلام کرد: 119 نفر از دستگیرشدگان سوابق قبلی دارند؛ همچنین باید گفت که در مجموع افراد دستگیر شده به 3 هزار فقره سرقت تاکنون  اعتراف کرده‌اند. 

سردار رحیمی به کشف 4 قبضه سلاح جنگی و 180 قبضه سلاح سرد از دستگیرشدگان پرداخت و گفت: یک باند سارقان خودرو که با روش سند نمره فعالیت می‌کردند شناسایی و دستگیر شدند؛ این افراد به 44 فقره سرقت خودرو اعتراف کردند. 

فرمانده انتظامی پایتخت ادامه داد: یکی از سارقان موتورسیکلت که در طرح کاشف 4 شناسایی و دستگیر شد به 200 فقره سرقت موتور سیکلت اعتراف کرد؛ وی برای فروش موتورهای مسروقه‌اش با سه مالخر همکاری داشت. 

وی درخصوص پرونده دختر 21 ماهه‌ای به نام زهرا که در محله قلعه‌نو شهرری مفقود شد، اعلام کرد: مأموران پلیس آگاهی پایتخت در حال پیگیری این پرونده هستند؛ تلاش همکارانم کماکان ادامه دارد و سر نخ‌های جدیدی در اختیار پلیس قرار گرفته که بحث ربایش را رد می‌کند. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها