علی اعتدالی گفت: در سال جاری به دلیل اهمیتی که کشور به تولید داخلی داده شده است حضور شرکت های داخلی به ویژه دانش بنیان ها در نمایشگاه رشدی 20 درصدی داشته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، صبح امروز با حضور جمالی نژاد معاون وزیر کشور، بهمن حسین زاده رئیس سازمان شهرداری و دهیاری، پورسعید آقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری، حجت مدیرعامل سازمان و حمل و نقل شهرداری هفدهمین دوره نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری افتتاح شد.

رئیس ستاد برگزاری هفدهمین دوره نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری با اشاره به اینکه ورود شرکت های خارجی برای موضوع انتقال فناوری از اهمیت بالایی دارد، گفت: امسال به دلیل تمرکز بر رونق تولید بیشتر روی شرکت های داخلی تمرکز داشته ایم که نزدیک به 80 شرکت بزرگ داخلی حضور پیدا کرده اند.

علی اعتدالی با بیان اینکه در بخش حمل و نقل بیشتر خودروهای تجاری یا خودروهای مخصوص (آمبولانس، آتش نشانی و...) قرار دارند افزود: در حال حاضر چند شرکت تولیدکننده خودروهای تجاری نیز در نمایشگاه حضور دارند که قابلیت های خود را در زمینه کاربری خودرو نمایش می دهند که البته رونمایی از  یک خودروی جدید نیز رونمایی خواهد شد.

او با تاکید بر اینکه سال های گذشته شرکت های خارجی در نمایشگاه های حمل و نقل حضور گسترده ای داشتم، اظهار کرد: با توجه به رویکرد کشور به سوری تقویت شرکت های دانش بنیان و استارت آپی، ظرفیت های داخلی نیز به این سمت سوق پیدا کرده است.

اعتدالی با تاکید بر اینکه مباحثی مربوط به ترافیک شهری، خدمات شهری، مبلمان شهری و مدیریت جامع شهری از دیگر بخش های مورد توجه است، اظهار کرد: در سال جاری به دلیل اهمیتی که کشور به تولید داخلی داده است حضور شرکت ها در نمایشگاه رشدی 20 درصدی داشته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها