سردار قاسم رضایی:

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به اینکه مسیر زائران اربعین در امنیت کامل است، گفت: هیچ دغدغه امنیتی در مرزهای چهارگانه اربعین نداریم. موکب ها نیز در هر دوسوی مرز فعال هستند و به زائران امام حسین خدمت رسانی می کنند.

به گزارش خبرگزاری موج،  سردار قاسم رضایی ،  فرمانده مرزبانی ناجا درحاشیه مراسم اهتزار پرچم حرم‌های مطهر امام رضا و امام حسین در مرز مهران، اظهار کرد: نیروهای نظامی و انتظامی در مرزهای شرق، شمال و غرب کشور پذیرای زائران و عاشقان ابا عبدالله الحسین (ع) هستند و آنها را در مرزهای چهارگانه ؛ شلمچه، چذابه، مهران و خسروی بدرقه می‌کنند. امروز در مرزی هستیم که شهدا برای ماندنش تلاش کردند و رفتند تا قدمگاه زائران امام حسین (ع) باشد.

وی با اشاره به نشست دیپلماسی با همتای عراقی خود، اظهار کرد: در نشست دیپلماسی با فرمانده مرزبانی عراق، نکات ریزی که در توافق نامه های قبلی برای سهولت در تردد زائران و امنیت مرزها داشتیم را بررسی و به سرانجام رساندیم.

وی با اشاره به اینکه مسیر زائران اربعین در امنیت کامل است، گفت: هیچ دغدغه امنیتی در مرزهای چهارگانه اربعین نداریم. موکب ها نیز در هر دوسوی مرز فعال هستند و به زائران امام حسین (ع) خدمت رسانی می کنند.

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه امروز در داخل کشور عراق ، جانباز و ویلچر سوار دوران دفاع مقدس را در کاروان زائران امام حسین (ع) مشاهده کردم، خاطرنشان کرد: اعتقاد من بر این است این ها بستر ساز ظهور هستند، این ها نماد وحدت جهان اسلام است و این کنگره عظیم اربعین حسینی تیرخلاصی به قلب توطئه آمریکایی و  تکفیری  است که چشم دیدن اتحاد مسلمانان را ندارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها