سردار حسن کرمی:

فرمانده یگان های ویژه نیروی انتظامی گفت: امروز یگان ویژه یکی از نیروهای واکنش سریع نیروهای مسلح محسوب می‌شود که با برخورداری از آمایش سرزمینی مناسب و تجهیزات پیشرفته و نیروهای متدین و انقلابی به صورت ۲۴ ساعته در مقابل هر گونه تهدید ایستاده است.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسن کرمی، فرمانده یگان‌های ویژه نیروی انتظامی در مراسم صبحگاه مشترک یگان های ویژه نیروی انتظامی با خوش آمدگویی به مدعوین و خانواده شهدا و تعدادی از جانبازان حاضر در مراسم گفت: نیروی انتظامی همواره در خدمت رسانی به مردم در عرصه‌های مختلف منشأ خدمات فراوانی بوده است که خوشبختانه همواره مورد حمایت مردم بوده و در این مسیر توانسته رضایت مقام معظم رهبری را کسب کند.

وی افزود: یگان ویژه نیروی انتظامی از روزهای اولین دفاع مقدس و همزمان با حضور نیروهای کمیته در مناطق عملیاتی آغاز به کار کرد.

فرمانده یگان‌های ویژه نیروی انتظامی گفت: امروز یگان ویژه یکی از نیروهای واکنش سریع نیروهای مسلح محسوب می‌شود که با برخورداری از آمایش سرزمینی مناسب و تجهیزات پیشرفته و نیروهای متدین و انقلابی به صورت ۲۴ ساعته در مقابل هر گونه تهدید ایستاده است.

کرمی به نمونه‌هایی از مقابله هوشمندانه یگان ویژه اشاره کرد و افزود: کنترل ناآرامی در دی ماه ۹۶، اعتراض بازاریان در مردادماه ۹۷، حادثه دراویش در خیابان پاسداران، اعتراض کشاورزان و ده‌ها تجمع صنفی از جمله اقداماتی بود که یگان ویژه با هوشمندی و کمترین هزینه‌ها توانست مهار کند.

وی دیگر اقدامات یگان ویژه را مردم یاری این یگان در حوادث طبیعی از جمله زلزله کرمانشاه، سیل در استان‌های خوزستان، گلستان و لرستان و آتش سوزی در مراتع و جنگل‌ها و نیز تأمین نظم و امنیت زائران در اربعین و خدمات رسانی در این مسیر از جمله خدمات مردم یاری این یگان عنوان کرد.

وی به تأمین بیش از ۵۰۰ مسابقه ورزشی در طول سال اشاره کرده و افزود: پشتیبانی از سایر یگان های نیروی انتظامی و خدمات در ایام مهم سال از جمله ۲۲ بهمن، روز قدس، ۹ دی ماه و ... از دیگر اقدامات این یگان محسوب می‌شود.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با انجام خدمات بهتر در مأموریت‌ها بتوانیم در ابتدا رضایت خداوند متعال و امام زمان (عج) و نایب برحقش فرماندهی معظم کل قوا و نیز فرماندهان و مسئولان را به دست آوریم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها