موج

سردار فتحی زاده:

جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی گفت: این مرز شرایط خوبی داشته و از زیرساخت های مناسبی برای پذیرایی از زائران اربعین برخوردار است.

به گزارش خبرگزاری موج،  سردار محسن فتحی زاده ،  جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی  در حاشیه بازدید از پایانه و مرز خسروی گفت: این مرز شرایط خوبی داشته و از زیرساخت های مناسبی برای پذیرایی از زائران اربعین برخوردار است.

وی همچنین با اشاره به امکانات مطلوب پایانه خسروی، اظهار داشت: با تمهیدات اندیشیده شده فکر نمی کنم زائران مشکل خاصی برای عبور و مرور و تردد از این مرز داشته باشند.

سردار فتحی زاده تصریح کرد: خدمت به زوار حضرت اباعبدالله الحسین (ع) سعادت و افتخار بزرگی است که پلیس آن را ارج نهاده و با همه توان و ظرفیت خود در این راستا تلاش می کند.

وی یادآوری کرد: در مراسم باشکوه اربعین حسینی(ع) همه ما باید فراتر از وظایف‌مان عمل کنیم تا این مراسم بهتر از سال‌های گذشته برگزار شود.

وی در پایان از مردم استان کرمانشاه که طی سالیان اخیر همواره از زائران حسینی(ع) به خوبی پذیرایی کرده اند قدردانی کرد و گفت: مطمئنا امسال با بازگشایی مرز خسروی این مهمان نوازی بیش از گذشته خود را نشان می‌دهد.

مرز خسروی نزدیکترین نقطه از کشورمان به بغداد، کربلا، کاظمین و سامراست؛ به گونه‌ای که این مرز تا بغداد پایتخت کشور عراق ۱۹۰، نجف ۳۸۰، کربلا ۳۰۰، کاظمین ۲۰۳ و تا سامرا نیز ۳۲۶ کیلومتر فاصله دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها