سردار مهماندار:

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: خوشبختانه با آموزش‌ هایی که در سال‌ های گذشته برای رانندگان سرویس‌ مدارس داشتیم تخلفات و به خصوص حوادث در حوزه سرویس مدارس کاهش داشته است.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار محمدرضا مهماندار، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در کارگاه آموزشی رانندگان سرویس‌های مدارس که امروز 27 شهریور در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد، گفت: مهم‌ترین اولویت ما در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تدبیر سردار رحیمی مسئله آموزش است چون معتقد هستیم اگر آموزش به خوبی صورت بگیرد از بسیاری از جرایم و تخلفات جلوگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه آموزش در حوزه ترافیکی و راهنمایی و رانندگی بسیار مهم است، گفت: معتقدیم که با آموزش می‌توان از وقوع تصادفات و تخلفات بسیاری جلوگیری کرد کما اینکه خوشبختانه با آموزش‌هایی که در سال‌های گذشته برای رانندگان سرویس‌های مدارس داشتیم تخلفات و به خصوص حوادث در حوزه سرویس مدارس کاهش داشته است.

مهماندار با بیان اینکه علاوه بر پلیس، خانواده‌ها، مدیران مدارس و رانندگان سرویس‌ها نیز در برقراری ایمنی دانش‌آموزان نقش دارند، ‌گفت: رانندگان سرویس‌های مدارس باید با رانندگی ایمن به سلامت دانش‌آموزان توجه ویژه‌ای داشته باشند.

در کارگاه آموزشی امروز قرار است به حدود 12 هزار راننده سرویس مدارس اعم از رانندگان تاکسی و خودروهای شخصی آموزش‌های لازم ارائه شود تا برچسب سرویس مدرسه را دریافت کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها